gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Adana Burs veren kurumlar 2012

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

2012 Adana Burs veren kurumlar Adana'da nerelerden burs alabilirim Adana burs veren kuruluşlar

Meerhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda "Adana'da nereden burs alabilirim" diyen misafirimiz ve aynı soruya sahip olan tüm arkadaşlarımız için, Adana'da burs veren kurumlar hakkında bilgiler aktarıyoruz .

Adana'da burs veren kurumlar, telefonları ve adresleri şu şekilde

Adana İ.Kent.Hiz Vakfı Atatürk Cad.17.sok No:2 K:1/1

Adana Lisan Eğitim Vakfı Reşatbey Mah.5.Ocak cad.No:27 Tel:4564773

Adana Sos Yar.Day Vakfı Hükümet Konağı Tel:4588452

Adana Tic.Od.Sos.Hiz Vakfı Adana Tic. ve San. Odası Tel:3513911

Akdeniz Sos. Day. EğitimSağ.ve Kültür.Vakfı (ASDA) Ali Münif
    Cad.Büyükadana İşhanı K:5

Atatürk Kültür.Day.Eğitim Vakfı(AKDEV) Atatürk Cad. Gülbahçesi sitesi A/45 Blok K:2/82 Tel:4595968

Çukurova Eğitim ve KültürürVakfı Kuruköprü Mah.Özler Cad.Veli Gözcan İşhanı Ka:5 D.12 Tel:3630652

Çukurova İlimVakfı Tepe Mah. 10.sok. No:76 Tel: 3596245

Çukurova Üniv. Güç.Vakfı Çukurova Üniversitesi Balcalı Tel:3386457

Çukurova Üniv. Ziraat Fk. Eğitim Arş. Ve G.Vakfı Çukurova Üniversitesi Ziraat Fk. Balcalı Yüreğir Tel:3386168

Furkan Eğitim ve Hz Vakfı Karaşoku mah.12.sok.No:1 Tel:3594802

Gönen Eğitim Vakfı Reşatbey mah.Cumhuriyet cad.Savcılar apt.No:1/23 Tel:4584575

Güney EğitimVakfı Reşatbey Mah.Cumhuriyet Cad.5.Ocak apt.No:68 K:2/9 Tel:4544025

Hacı Ömer SabancıVakfı Atatürk Cad. No:1 K:2 Sabancı İş Merkezi Tel:3630988

Hidayet Vakfı Sümer mah.38.sok. No:7 Tel:2276506

Kalem Eğitim Kültürür ve Day Vakfı Kızılay cad.Ramazanoğlu İş Merkezi K:2 No:6 Tel:3526641

Teknik EğitimVakfı İnönü cad. Özel İdare İşhanı Kat: 4 No:402 Seyhan Tel:3633834

Yalınkılıç Eğitim Kültür.San. Ve Çev Vakfı Cumhuriyet mah.Cengiz Topel sok. No:58 Kozan Tel:5159494

Adana Burs veren kurumlar 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bitliste Burs Veren Kurumlar

Bitliste Burs Veren Kurumlar

Bitliste Nerelerden Burs Bulabilirim? Bitliste Burs Veren Kurumlar Merhaba Sevgili Melek'ler ve Bitlis'te burs almak isteyen misafirler, sizlere bu sayfamızda yardımcı olamaya çalışacak ve Bitlis'te burs veren kurumları paylaşacağız arkadaşalrım :) Bitliste Burs Veren Kurumlar; * Dideban Yüksek Eğitim Vakfı Taş Mah. Özdenur Sok. No:20 Bitlis * Tatvan Eğitim ve Kültür Vakfı Levent Cad....
  2. Bayburt burs veren kurumlar

Bayburt burs veren kurumlar

Bayburt burs veren yerler Bayburt burs veren kurumlar Merhaba Melek'lerim, az önce bir misafirimiz "Bayburt'dan kurs alacağım yerler hakkında yardım istiyorum" demiş. Biz de bu yazımızda hem o misafirimize, hemde siz melek'lerimize Bayburt burs veren kurumlar hakkında bilgiler aktarıyoruz. Bayburt'ta Nerelerden Burs Bulabilirim? Bayburt'ta aşağıdaki kurumlardan burs...
  3. Kırklareli'de Burs Veren Kurumlar

Kırklareli'de Burs Veren Kurumlar

Kırklareli'de Nerelerden Burs Bulabilirim? Kırklareli'de Burs Veren Kurumlar Kırklareli'de burs almak isteyen Melek'lerimiz ve misafirlerimiz için, bu sayfamızda Kırklareli'de burs veren kurumlar hakkında bilgi veriyor ve bu kurumların iletişim bilgilerini de paylaşıyoruz arkadaşlarım. Kırklareli'nde burs alabileceğiniz kuruma ait bilgiler; - Hızırbey Eğitim ve Kültür Vakfı Adres:...
  4. Kastamonu Burs Veren Kurumlar

Kastamonu Burs Veren Kurumlar

Kastamonu'da Nereler Burs Veriyor Kastamonu'da Nerelerden Burs Alınabiliyor Kastamonu'ddan burs almak isteyen ve bu konuda bizden yardım isteyen misafirimize ve o misafirimiz gibi Kastamonu'dan burs almak isteyen tüm arkadaşlarımıza, bu yazımızda Kastamonu'da burs veren kurumları paylaşıyoruz Melek'ler. Kastamonu'da Aşağıdaki kurumlardan bur imkanı sağlıyabilirsiniz arkadaşlar....
  5. Kocaeli Burs veren Kurumlar

Kocaeli Burs veren Kurumlar

Kocaeli Burs veren Kurumlar Kocaeli'de Burs veren Kuruluşlar "Kocaeli'de Nerelerden Burs Alabilirim" diyen misafirimiz için ve Kocaeli'de burs almak isteyen tüm arkadaşalrımız için bu yazımızda Kocaeli'de burs veren kurumlar hakkında bilgi veriyoruz Melek'lerim. Kocaeli'de burs alabileceğiniz kurumlar ve adresleri şu şekilde; Körfez Eğitim veKültür Vakfı Ağadere Cad. Ahinler...

Sayfayı Paylaş