gebe
  1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

Adanalı 32. Bölüm Özeti

Konu, 'Biten Diziler' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

MACERA DEVAM EDİYOR Maraz Ali, özgürlüğüne kavuşmak için gün sayarken Adanalı ise yine suçluların peşindedir. Sofia, babasının yolundan gitmeye karar verir ve Polis Akademisi�ne başlar. Ancak Polis Akademisi�nin açılışı sıradan bir açılış olmaz. Berlin�den büyük bir sürprizle dönen İdil, Terörle Mücadele Şubesi�nde göreve başlar.

Adanalı 32. Bölüm Özeti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sıla 32. bölüm özeti

sıla 32. bölüm özeti

sıla 32bölüm izle Firuz ve Sıla odada yalnızdır. Firuz Sıla’dan yardım ister. Sıla şaşkınlık içindedir. Durumun ciddiyetini fark eden Sıla, Firuz’a ilacını içirir. Sıla bir yandan ilk müdahaleyi yapmaya çalışırken, bir yandan da yardım çağırır. Sıla’nın çığlıklarını duyan Kevser ve evdekiler, telaşla onların yanına gelir. Kevser’in suçlamalarına maruz kalan Sıla daha çok üzülür. Firuz acil...
  2. dokdorlar 32.Bölüm Özeti...

dokdorlar 32.Bölüm Özeti...

32.Bölüm Özeti... Bu hafta doktorlar’da gözyaşı ve kahkaha birbirine karışıyor. Zenan ve Suat arasında sinirler gergin, kıskançlık hat safhada. Ailesinden bunalan Zeynep, Ela’nın yanına taşınmak istiyor, Ela ve Zenan ise kararsız. Arslan’ın bu hafta kimseyle uğraşacak hali yok, çünkü başında büyük bir bela ve geçmişindeyse büyük bir sır var. Uyuşturucu dramı, aşkı uğruna kendinden...
  3. Sonbahar 32.Bölüm Özeti

Sonbahar 32.Bölüm Özeti

Kürşat, zeminini uzun zamandır hazırladığı düşüncesini sonunda dillendirmiştir. Sabiha’ya evlenme teklifi eden Kürşat, büyük bir şok yaratmıştır. Merve ise adım adım Galip’e yaklaşmaktadır. Kürşat’ın işi bu noktaya getirmiş olması, Galip’i artık son noktasına getirmiştir. Galip, Kürşat’ı yavaş yavaş yok etmeye kararlıdır. Artık Kürşat, holdingden uzaklaştırılmıştır. Galip, Sabiha’yı zorla...
  4. Adanalı 47.Bölüm Özeti

Adanalı 47.Bölüm Özeti

Maraz Ali, ihanete uğradığı yetmezmiş gibi, hayatındaki birçok şeyin kurgudan ibaret olduğunu öğrenir. Peki, Maraz Ali bu durumun üstesinden nasıl gelecektir? Atilla Komutanı sorguya alan Adanalı, tatlı dille Maraz Ali’nin yerini öğrenemez. Kendi yöntemini uygulayacağı sırada araya Nevzat Müdür girer. Atilla’yı delil yetersizliğinden serbest bırakmak zorunda kalırlar. Sofia ile Engin’in...
  5. Ezel 32. Bölüm Özeti

Ezel 32. Bölüm Özeti

ali ezelin ömer olduğunu öğreniyor ezelin ömer olduğunu eyşana söylemesi Ezel, mektuptan Can’ın kendi oğlu olduğunu öğrenir. Eyşan, Ömer’in mezarının başında, yuttuğu ilaçların etkisiyle baygın haldedir. Ezel hemen onu bulmaya gider. Ezel önce Bahar’ı sonra Ali’yi arar, Ramiz Dayı’yı da arar ve Eyşan’ı sorar. Ramiz, kızına Kenan’dan bahseder. Eyşan, baygın yatarken Ömer’in kardeşi...

Sayfayı Paylaş