gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Adanalı dizi oyuncularından Selin Demiratar

Konu, 'Biten Diziler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

selin demiratar ayak selin demiratar ayakları demiratarın ayakları kalça kalçaları [​IMG] Selin Demiratar, 1983 İstanbul doğumlu Türk sinema ve dizi oyuncusu.

1999 yılı Miss Globe Türkiye 1.si ve Dünya 3.sü olmuştur.

Rol Aldığı Diziler

* [[Dur Yolcu](2008)Ahmet
    * Gazi (2008), Tuna Demirkan
    * O Kadın (2007), Yeşim
    * Acı Hayat (2005), Nermin Yıldız
    * Sular Durulmuyor (2004)
    * Lise Defteri (2003), Güney
    * Koçum Benim (2002), Eylül
    * 90-60-90 (2001), Burcu

Adanalı dizi oyuncularından Selin Demiratar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adanalı dizi oyuncularından Oktay Kaynarca biyografi

Adanalı dizi oyuncularından Oktay Kaynarca biyografi

oktay kaynarca biyografi adanalı biyografi 27 Ocak 1965 Malatya doğumlu. Çocukluğunun bir dönemi Berlin'de geçti. 6 kardeşler. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Anasanat Dalı Yüksek Lisans bölümünden mezun oldu. Konservatuvara girmeden önce Ege Tiyatrosu'nda Turgut Özak'ın "Duvarların Ötesi"nde oynadı. Konservatuvar zamanında TRT için "Gençler...
  2. Selin Demiratardan itiraf

Selin Demiratardan itiraf

'HİÇ KOMEDİDE OYNAMAMIŞTIM!' 'ADANALI' DİZİSİNDE ROL ALAN SELİN DEMİRATAR, KENDİSİNE KOMEDİ TÜRÜNDE SİNEMA FİLMİ TEKLİFİ GELDİĞİNİ ANCAK SİNEMADA DEĞİL DİZİDE KOMEDİ YAPMAYI TERCİH ETTİĞİNİ SÖYLEDİ. Dizide 'İdil' isimli bir sivil polisi canlandıran Selin Demiratar, projenin komedi aksiyon macera içerikli olmasının tercih nedeni olduğunu belirtti. 'Hiç komedi çekmemiştim ve bu anlamda...
  3. Selin Demiratar Adanalı Dizisinde artık ağlamıyor

Selin Demiratar Adanalı Dizisinde artık ağlamıyor

Selin Demiratar... Vay be neydi bir zamanlar hani Acı hayat dizisi vardı ordaki nermin Selin Demiratar. Ne ağlamış ne ağlatmıştı bizleri hatırlayın bi. Oyunculuğunu sevmiştim. Memet deyişi öldürüyordu beni :D:D Şimdi yeni Adanalı dizisinde emniyet müdürünü canlandırıyor. Bayada iyi gibi Geçiyoruz haberimize... 'ARTIK AĞLAMIYORUM!' 'ACI HAYAT' DİZİSİNDE SÜREKLİ ACI ÇEKEN, BİR KARAKTERİ...
  4. İdil(Selin Demiratar) Adanalı dizisinden ayrıldı!

İdil(Selin Demiratar) Adanalı dizisinden ayrıldı!

mehmet akif alakurt sevgilisi selin demiratar adanalı dizisinden neden ayrıldı adanali idil neden cikti adanalıdaki idil öldü adanalı idilin öldüğü sahne Adanalı dizisini seyredenler son bölümde İdil in vurulmasıyla şok yaşadı.Eminim birçok kişi İdil(Selin Demiratar) in akibetini merak ediyordur Daha fazla bekletmeden sizlere Adanalı dizisinin güzel oyuncusu İdil'in akıbetini söylüyorum Son...
  5. Selin Demiratar  Resim Albümü

Selin Demiratar Resim Albümü

selin demiratar idil selin demiratar adanalı biyografi Selin Demiratar Resimleri Melekler bu kızı ilk defa 2002 de Trt -1 de koçum benim dizisinde tanımıştım Eylül karakteri ile sonra tabi Eylül karakteri değişti.. arkasından birden bir patlama yaptı .. sonuç ortada aslında hoş kız hemde kibar.. Asilik bile bir insana bu kadar yakışır hakkını veriyor her rolun .. Buyrun şimdi resimler;...

Sayfayı Paylaş