gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Aday listeleri yarın kesinleşiyor

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

29 Mart yerel seçimlerine katılacak adayların listesi yarın kesin olarak ilan edilecek. İl ve ilçe seçim kurulları, 29 Mart’ta yapılacak seçimlere katılacak adayların listesi yarın kesin olarak ilan edecek.
    Yüksek Seçim Kurulu’nun belirlediği seçim takvimine göre, kesin aday listeleri(bağımsız adaylar dahil) ilçe seçim kurullarınca, büyükşehir belediye başkanlığı için il seçim kurullarınca yarın ilan edilecek.

OY PUSULASI BASIMI DA BAŞLIYOR

Aday listelerinin ilanından sonra il seçim kurullarınca, birleşik oy pusulalarının basımına ve basımı tamamlandıkça bir plan dahilinde ilçe seçim kurulu başkanlıklarına dağıtımına ve teslimine başlanacak.

Seçim propagandası ve yasakları da 19 Mart Perşembe günü başlayacak. 23 Mart’ta da seçmen bilgi kağıtlarının seçmenlere dağıtılması tamamlanacak ve dağıtılmayanlar oy torbalarına konulmak üzere ilgili ilçe seçim kurulları başkanlıklarına teslim edilecek. 28 Mart Cumartesi günü saat 18.00`de seçim propagandası sona erecek.

29 Mart Pazar günü oy verme işlemine başlanacak ve aynı gün Saat 00.00`da seçim yasakları sona erecek.

Aday listeleri yarın kesinleşiyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Listelere itiraz yarın karara bağlanacak

Listelere itiraz yarın karara bağlanacak

Geçici olarak ilan edilen aday listelerine karşı yapılan itirazlar, yarın akşama kadar karara bağlanacak. Bu arada seçmenler, YSK’nın internet sitesinden oy verecekleri yer ile sandık ve sıra numaralarını öğrenebilirler. YSK’nın, 29 Mart 2009’da yapılacak mahalli idareler seçimlerine ilişkin belirlediği seçim takvimi işliyor. Muhtarlıklar, seçmen bilgi kağıtlarının dağıtımına başladı....
  2. Listemiz

Listemiz

LİSTE 30.03____6.04.2009 ARASI GEÇERLİDİR nick/////başlangıç kg//şu an kg//ideal kg//boy//mezuniyet top. jellibon............74..............67............60........ 164......... 7kg gurbet kuşu......59............59............52.........161..........7kg...
  3. Unesco tarihi eserlerimiz listesine aday gösterilen eserler

Unesco tarihi eserlerimiz listesine aday gösterilen eserler

Kızlar merhaba Unesco tarihi eserlerimiz listesine aday gösterilen eserler hangileri
  4. UNESCO Dünya kültür listesine aday olan tarihi eserlerimiz

UNESCO Dünya kültür listesine aday olan tarihi eserlerimiz

UNESCO Dünya kültür listesine aday olan tarihi eserlerimiz Unesco tarihi eserlerimiz listesine aday gösterilen eserler Merhaba Sevgili melek'ler, UNESCO türkiye'den kaç eser seçti ve hangi eserlerdir bunlar diye merak mı ediyor sunuz? O halde aradığınız tüm bilgiler burada diyor ve merakınızı gideriyoruz. UNESCO şu ana kadar Türkiye'den 9 kültürsel eseri Dünya Miras Listesine...
  5. KPSS için gerekli olan aday şifremi kaybettim yardım

KPSS için gerekli olan aday şifremi kaybettim yardım

KPSS girişte gerekli olan aday şifremi kaybettim ne yapacağım şimdi ? Nasıl bir yol izlemem gerekiyor yardım edin..:S

Sayfayı Paylaş