gebe
  1. UzakMavi

UzakMavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0

Adele - 19

Konu, 'Yabancı Albüm Tanıtımları' kısmında UzakMavi tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Adele - 19. 19 is Adele's debut album. It was released on 28 January 2008, the week after the lead single, "Chasing Pavements", was physically released. It debuted at number one on the UK charts on its first week.
    As well as the standard tracklist, the album features three bonus tracks: "That's It I Quit I'm Movin' On" (Sam Cooke cover and "Chasing Pavements" B-side), "Now and Then" (Cold Shoulder B-side) and "Painting Pictures".

Tracks:
    01. Daydreams 3:40
    02. Best For Last 4:18
    03. Chasing Pavements 3:30
    04. Cold Shoulder 3:11
    05. Crazy For You 3:28
    06. Melt My Heart To Stone 3:23
    07. First Love 3:10
    08. Right As Rain 3:17
    09. Make You Feel My Love 3:32
    10. My Same 3:15
    11. Tired 4:18
    12. Hometown Glory 4:31

Adele - 19 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adele Adele Adkins kimdir hayatı

Adele Adele Adkins kimdir hayatı

Adele Laurie Blue Adkins kimdir, Adele Adele kimdir hayatı Merhaba Sevgili melek'ler ve Adele Laurie Blue Adkins kimdir diyen siz sevgili misafirler... Bu yazımızda ünlü sanatçı Adele Laurie Blue Adkins hakkında ve hayatı hakkında merak ettiğiniz tüm bilgielri sizlerle paylaşıyoruz arkadaşlarım. Adele Laurie Blue Adkins 5 Mayıs 1988 yılında bekar bir annenin kızı olarak İngiltere'de...
  2. Adele Lovesong Çevirisi

Adele Lovesong Çevirisi

Adele Lovesong Çevirisi Adele Lovesong şarkı Çevirisi Merhaba miller ben Adele Lovesong şarkısının Çevirisini istiyorum sizden. Umarım yardımcı olursunuz tşkler:)
  3. Adele Nasıl Okunur

Adele Nasıl Okunur

Adele Nasıl Okunur hani Adele Adkins var ya işte onun adı Türkçe'den nasıl okunuyor arkadaşlar merak ettim:S bilen varsa Türkçe okunuşunu yazsın :)
  4. Adele Lovesong Şarkısı Çevirisi

Adele Lovesong Şarkısı Çevirisi

Adele Lovesong Şarkısı Çevirisi Adele Lovesong Türkçe Çevirisi Merhaba Melek'ler ve Adele Lovesong hayranı olan tüm misafirler. Sizler için bu sayfamızda Adele Lovesong şarkılarının Türkçe çevirisini paylaşıma sunuyoruz :) Whenever Im alone with you Her ne zaman seninle başbaşa olsam You make me feel I am home again Bana, yeniden evdeymişim gibi hissettiriyorsun Whenever Im alone with...
  5. Adele Grammy Ödülleri 2012

Adele Grammy Ödülleri 2012

Adele Grammy Ödülleri 2012 Arkadaşlar Grammy 2012 ödülleri Adeleye gitmiş bunun da haberini açarmısınız rica etsem

Sayfayı Paylaş