gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

Adele 2 Ay İçinde Anne Olacak.....

Konu, 'Magazin' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Adele Anne Oluyor Adele 2 Ay Sonra Anne Olacak

Sevilen şarkıcı Adele hamile ve 2 ay sonra bebek beklediği haberini sizinle paylaşıyoruz...Ekranlara çıkamayan Adele bakalım 2 ay sonra nasıl bir halde ekranlara dönecek...

Adele iki ay içinde anne olacak

Grammy ödüllü İngiliz şarkıcı Adele'in iki ay içinde doğum yapacağı iddia edildi.

24 yaşındaki şarkıcı 30 Haziran günü sevgilisi Simon Konecki'den çocuk beklediğini açıklamış ancak kaç aylık hamile olduğuyla ilgili bilgi vermemişti. Genelde basına dostça yaklaşan Adele, poz vermeyi ve ekranlara çıkmayı reddediyor.

Yakın bir arkadaşı ise yaptığı açıklamada bunun sebebinin Adele'in hamileliğinin son aylarını geçirmesi olduğunu ve ünlü şarkıcının vaktinin çoğunu evde geçirmek istediğini söyledi.

Adele kişisel internet sitesinde hamileliği ile ilgili açıklamasını yayımlamasının ardından internet sitesi, ziyaretçi yoğunluğundan dolayı çökmüştü.

Adele 2 Ay İçinde Anne Olacak..... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 1 ay 5 günde sonra bugün 2 tane sigara içtim:(

1 ay 5 günde sonra bugün 2 tane sigara içtim:(

günde 5 sigara günde 2 sigara 1 içmek sigarayı bırakalı 1 ay oldu 5 içmek ya bugün çok kötü bişey yaptım..kendimi çok suçlu hissediyorum..sigarayı bırakalı tam 1 ay 5 gün olmuştu ve bugün 2 tane sigara içtim..akşam yemeğinde balık yedik balık yiyince acayip sigara içme istegim uyanıyor..koçişte yemekten sonra çöpleri dökmesini söyledim(sabaha kadar o balık kokusundan nefret ederim adamcağıza...
  2. Gebelikte 2. Ay

Gebelikte 2. Ay

Sizdeki değişiklikler : - Göğüslerinizde dolgunluk, şişlik , hassasiyet ,göğüs ucunda koyulaşma görülür. - Plasenta gelişir ve daha fazla hormon salgılamaya başlar. - Vagina civarındaki dokularda bebeğin beslenmesine yardımcı olan damarlar mavimsi görünür....
  3. Birkac ay sonra .................olacak.

Birkac ay sonra .................olacak.

Birkac ay sonra calisiyor olacagim. birkac ay sonra..........olacak. evlenmis olacagim annem gelmis olacak seyahatte olacagim...vs..sizin hayatinizda birkac ay sonra ne olacak?
  4. Anne adaylarına bahar ayları için  tavsiyeler

Anne adaylarına bahar ayları için tavsiyeler

Bilindiği gibi her insanda bahar ayları gelince bir bahar yorgunluğu hakim olmakta. İnsanların çoğundan duyduğum sözler ''elim ayağım hiç kalkmıyor'' , ''temizlik yapamıyorum'' , hep bir halsizlik var'' , ''yatmak,uyamak istiyorum'' sözlerini sıkça işitir oldum arkadaşlar.Bu dönem bende içlerine dahil olmak üzere, herkezden aynı şikayeti duyuyorum. Birde bahar aylarında bizden daha çok...
  5. Anne sütü alamayan çocuklarda beslenme

Anne sütü alamayan çocuklarda beslenme

Anne sütü bazen bebek için yetersiz gelebilir ve ek besin takviyesi gerekebilir.Uzmanların genel görüşü 6 aydan sonra bebeğe ek besinlerin verilmesi.Bebeğinizin gelişimi için beslenme önemli bir noktadır.Bu yüzden bebeğiniz için besleyici ,sağlıklı mamalar yapmalısınız.Bu arada bebek maması demişken ; Bebek Kahvaltısı Tarifleri , Bebekler İçin Yoğurt Tarifleri , Hangi Ayda Bebek Hangi...

Sayfayı Paylaş