gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Adele Laurie Blue Adkins kimdir

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Adele Laurie Blue Adkins biyografi Adele Laurie Blue Adkins hayatı hakkında bilgiler

Merhaba Sevgili melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler... Bu yazımızda Adele Laurie Blue Adkins hakkında ve Adele Laurie Blue Adkins hayatı hakknıda merak ettiğiniz tüm bilgileri konu alıyor ve Adele Laurie Blue Adkins biyografi bilgilerini sizlerele paylaşıyoruz.

Adele Hayatı,şarkıları
    Adele Laurie Blue Adkins kimdir

Adele 1988 İngiltere doğumludur, 21 yaşında kazandığı 2 grammy ödülüyle çok iyi bir çıkış yapmıştır.

Küçük yaşta Etta James ve Ella Fitzgerald’ın müzikleriyle tanışan müzisyen; mezunlar listesinde Amy Winehouse, Katie Melua, Leona Lewis ve Kate Nash gibi ünlülerin de bulunduğu ünlü sanat okulu BRIT School’u bitirdi. Okulu bitirdikten sonra internet ortamından 2 şarkıyı dinleyenlerin beğenisine sundu ve ardından İngiltere’de küçük klüplerde sahne almaya başladı. Birlikte küçük çaplı turnelere çıktığı isimler arasında Jamie T, Raul Midon, Devendra Banhart, Amos Lee ve Keren Ann de bulunuyordu.
    Sanatçının ilk kaydı “Hometown Glory”, 22 Ekim 2007’de yayımlandı. 2004’te açtığı Myspace sayfası sayesinde zaten belli bir hayran kitlesi edinmiş ve plak şirketlerinin ilgisini çekmişti.

Adele şarkıları
    Chasing Pavements
    Cold Shoulder
    Crazy For You
    Don't You Remember
    First Love
    He Won't Go
    Hiding My Heart
    Hometown Glory
    I'll Be Waiting
    Love Song

Adele Laurie Blue Adkins kimdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Guilty - Blue

Guilty - Blue

[VS 1 - (DUNCAN)] I never want to play the games that people play İnsanların oynadığı oyunları asla oynamak istemedim I never want to hear the things they gotta say Söylediklerini asla duymak istemedim I've found everything I need İhtiyacım olan her şeyi buldum I never wanted anymore than I can see Görebildiğimden fazlasını istemedim I only want you to believe Sadece inanmanı istiyorum...
  2. Adele - 19

Adele - 19

Adele - 19. 19 is Adele's debut album. It was released on 28 January 2008, the week after the lead single, "Chasing Pavements", was physically released. It debuted at number one on the UK charts on its first week. As well as the standard tracklist, the album features three bonus tracks: "That's It I Quit I'm Movin' On" (Sam Cooke cover and "Chasing...
  3. Blue Jeans

Blue Jeans

Günlük hayatımızda ratat kıyafetler giymeyi tercih ederiz Dünyanın en popiler ve rahat giyimin en önde olanı jeans oldu farklı rekleri tasarımlarıyla kot günümüzde kullanılan en önemli giysilerden biri..
  4. Adele Adkins kimdir

Adele Adkins kimdir

Adele Adkins kimdir Adele Adkins kimdir hakkında bilgiler arıyorum merhaba arkadaşlar Adele Adkins kimdir biyografi bilgileri var mı sizin sitenizde acaba?
  5. Adele Adele Adkins kimdir hayatı

Adele Adele Adkins kimdir hayatı

Adele Laurie Blue Adkins kimdir, Adele Adele kimdir hayatı Merhaba Sevgili melek'ler ve Adele Laurie Blue Adkins kimdir diyen siz sevgili misafirler... Bu yazımızda ünlü sanatçı Adele Laurie Blue Adkins hakkında ve hayatı hakkında merak ettiğiniz tüm bilgielri sizlerle paylaşıyoruz arkadaşlarım. Adele Laurie Blue Adkins 5 Mayıs 1988 yılında bekar bir annenin kızı olarak İngiltere'de...

Sayfayı Paylaş