gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Adele Melt My Heart To Stone Çevirisi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Adele Melt My Heart To Stone Çevirisi Merhaba arkadaşlar Adele Melt My Heart To Stone Şarkısının Çevirisini bieln var mı ya da bana yazacak olan :S

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Adele Melt My Heart To Stone Çevirisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. marilyn monroe - my heart belongs to daddy

marilyn monroe - my heart belongs to daddy

my heart belongs to daddy çeviri marilyn monroe şarkı çevirileri marilyn monroe sözleri türkçe merlin morro sözleri merlin morro şarkıları my name is.. lolita and... i\'m not supposed to.. play with boys! mon coeur est a papa you know.. le proprietaire while tearing off a game of golf, i may make a play for the caddy, but when i do, i don\'t follow through, cause my heart belongs...
  2. Adele Lovesong Çevirisi

Adele Lovesong Çevirisi

Adele Lovesong Çevirisi Adele Lovesong şarkı Çevirisi Merhaba miller ben Adele Lovesong şarkısının Çevirisini istiyorum sizden. Umarım yardımcı olursunuz tşkler:)
  3. Adele Melt My Heart To Stone Şarkı Sözü Türkçesi

Adele Melt My Heart To Stone Şarkı Sözü Türkçesi

adele atkins adele melt my heart stone çeviri adele melt my heart to stone Sevilen şarkıcı Adele Atkins'in seslendirdiği Melt My Heart To Son adlı şarkının sözlerini ve de Türkçe çevirisini siz meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için yayınlıyoruz melekler :tik: Right under my feet there's air made of bricks Tam ayağımın altında havadan yapılmış tuğlalar var Pulls me down turns me...
  4. Adele Lovesong Şarkısı Çevirisi

Adele Lovesong Şarkısı Çevirisi

Adele Lovesong Şarkısı Çevirisi Adele Lovesong Türkçe Çevirisi Merhaba Melek'ler ve Adele Lovesong hayranı olan tüm misafirler. Sizler için bu sayfamızda Adele Lovesong şarkılarının Türkçe çevirisini paylaşıma sunuyoruz :) Whenever Im alone with you Her ne zaman seninle başbaşa olsam You make me feel I am home again Bana, yeniden evdeymişim gibi hissettiriyorsun Whenever Im alone with...
  5. Adele Promise This Çevirisi

Adele Promise This Çevirisi

Adele Promise This Çevirisi Merhaba arkadaşlar Adelenin promise this şarkısının türkçe çevirinisini istiyorum ben şayet yardımcı olursanız sevinirim.

Sayfayı Paylaş