gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Adele Nasıl Okunur

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Adele Nasıl Okunur hani Adele Adkins var ya işte onun adı Türkçe'den nasıl okunuyor arkadaşlar merak ettim:S bilen varsa Türkçe okunuşunu yazsın :)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Adele Nasıl Okunur konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İngilizce'de Adele Nasıl Okunur ?

İngilizce'de Adele Nasıl Okunur ?

adele nasıl okunur adele okunuşu adele atkins Sevilen şarkıcı Adele Atkins hakkında bize sorular geliyor melekler :) En çok sorulan soru ise Adele kelimesinin nasıl telaffuz edildiği :D:D Adele kelimesi ''Adel '' olarak okunur melekler :tik:
  2. 4444 duası nedir nasıl okunur

4444 duası nedir nasıl okunur

Arkadaşımdan duydum bu duayı 4444 duası nasıl okunuyor nelere dikkat ediliyor bilginiz varmı kızlar ?
  3. hacet duası nasıl okunur

hacet duası nasıl okunur

Benim olmasını çok istediğim bazı dileklerim var ve bunlar için sürekli dua ediyorum ama hacet duası edersem daha iyi olurmuş diye duydum. Peki hacet duası nasıl okunur ?
  4. salatı tefriciye nasıl okunur melekler ?

salatı tefriciye nasıl okunur melekler ?

Selamlar herkese. Arkadaşilar salatı tefriciye okumak istiyorum ama nasıl okuyacağım, bana okuyan varsa nasıl yaptığını, niyetini, kaç kere okuduğunu, okunuşunu falan yazabilirmi acaba ?
  5. Ayati hırz nasıl okunur?

Ayati hırz nasıl okunur?

Abdest alınıp, 7 istigfar ve 11 salevat okunup, hastanın sıhhatine niyet ederek, güneş doğduktan ve ikindi namazından sonra, günde iki defa hasta üzerine okunmalı, işaretli yerlerde, hasta üzerine üfürülmeli, şifa buluncaya kadar [kırk gün kadar] devam etmeli. Her defası sonunda, bir Fatiha okuyarak sevabı, Peygamber efendimizin ve Behaeddin Buhari, Ahmed Rıfai ve imam-ı Rabbani hazretlerinin...

Sayfayı Paylaş