gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Adele Promise This Çevirisi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Adele Promise This Çevirisi Merhaba arkadaşlar Adelenin promise this şarkısının türkçe çevirinisini istiyorum ben şayet yardımcı olursanız sevinirim.

Adele Promise This Çevirisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adele Lovesong Çevirisi

Adele Lovesong Çevirisi

Adele Lovesong Çevirisi Adele Lovesong şarkı Çevirisi Merhaba miller ben Adele Lovesong şarkısının Çevirisini istiyorum sizden. Umarım yardımcı olursunuz tşkler:)
  2. Adele Melt My Heart To Stone Çevirisi

Adele Melt My Heart To Stone Çevirisi

Adele Melt My Heart To Stone Çevirisi Merhaba arkadaşlar Adele Melt My Heart To Stone Şarkısının Çevirisini bieln var mı ya da bana yazacak olan :S
  3. Adele Lovesong Şarkısı Çevirisi

Adele Lovesong Şarkısı Çevirisi

Adele Lovesong Şarkısı Çevirisi Adele Lovesong Türkçe Çevirisi Merhaba Melek'ler ve Adele Lovesong hayranı olan tüm misafirler. Sizler için bu sayfamızda Adele Lovesong şarkılarının Türkçe çevirisini paylaşıma sunuyoruz :) Whenever Im alone with you Her ne zaman seninle başbaşa olsam You make me feel I am home again Bana, yeniden evdeymişim gibi hissettiriyorsun Whenever Im alone with...
  4. Adele - One And Only Şarkı Çevirisi

Adele - One And Only Şarkı Çevirisi

Adele One And Only Türkçe sözleri Adele - One And Only Şarkı Çevirisi Merhaba Sevgili Melek'lerim, son zamanların en gündemde ki şarkıcılarından biri olan Adele'nin One And Only adlı şarkısının sözlerini türkçe çevirisi olarak bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz :) You've been on my mind Aklımdaydın I grow every day, Her gün büyüdüm, Lose myself in time just thinking of your face Yüzünü...
  5. adele promise this şarkısının çevirisini yayınlarmısınız

adele promise this şarkısının çevirisini yayınlarmısınız

Adele'e bayılıyorum hemen her şarkısını ezbere bilirim ama Promise This bambaşka.Acaba diyorum çevirisini yazabilirmisiniz buraya :D

Sayfayı Paylaş