gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Adelenin Aldığı Ödüller

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Adelenin Aldığı Ödüller nelerdir kaç ödül aldı adele? adele hayranlarını buraya bekliyorum ve bilgi sahibi olanlarıda bekliyorum :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Adelenin Aldığı Ödüller konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ödüller

Ödüller

fatih dershanesi ödülleri fatih dersanesi ödülleri ۞ arı okulları öğrencileri tarafından yapılan anket'te yılın en çok dinlenen radyosu süper fm seçilmiştir. ۞ fatih dershaneleri "2006 yılı en iyi radyosu süper fm" ۞ rayad(radyo yayıncıları derneği) radyonun yıldızları 2006 halk oylaması "en iyi ulusal radyo süper fm" ۞ rayad(radyo yayıncıları derneği) radyonun...
  2. Aldığım nefessin

Aldığım nefessin

nefessin Tek istediğim ; Ilık meltem olup bahar kokan saçlarına düşmek, yüreginde yanmış bir soluk olup dudaklarından toprağa süzülmek. . . " Bir tebessüm kadar güzel, Nefesim kadar değerlisin. . . " Karanlıkların içinden yüreğine sesleniyorum yine..Bir avuçlarımda yıldızlar, bir yanımda münzevi çığlıklar. Hasretin yanıyor kirpiklerimde.Sensizlikte yüreğim, bir yanı tutturulmuş...
  3. Yeni aldıklarım

Yeni aldıklarım

Dün arkadaşımla sırf rahat diye aldığım çizmeler ve uyumlu olması için aldığım çanta.Çantayı acilen ve başka aynı renkte bulmakta zorluk olduğu için beğenerek almadım ama uygun oldu:D Vizon rengi imiş ve ilginç bir renk kolay bulumadım.
  4. Adelenin En İyi Şarkısı

Adelenin En İyi Şarkısı

Adelenin En İyi Şarkısı hangisi ve sözleri varmı sizin sitenizde ki bence vardır çünkü siz arı gibi çalışıyorsunuz :) Gaz verdim sanmayın haa :D
  5. Adelenin Aldığı Ödüllerin Listesi

Adelenin Aldığı Ödüllerin Listesi

Adelenin Aldığı Ödülleri Adelenin Aldığı Ödüller Nelerdir Adele hayranı olan bir misafirimiz Adele'nin aldığı ödülleri merak etmiş:) Tabi ki biz de misafirperver bir site oalrak misafirimizin sorusunu yanıtlıyor ve Adele'nin aldığı ödüllerin listesini paylaşıma sunuyoruz Melek'ler:) Adelenin Aldığı Ödüllerin Listesi *2011 Rolling In The Deep En İyi Sanat Yönetmenliği Ödülü Kazandı *2011...

Sayfayı Paylaş