gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Adelenin En İyi Şarkısı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Adelenin En İyi Şarkısı hangisi ve sözleri varmı sizin sitenizde ki bence vardır çünkü siz arı gibi çalışıyorsunuz :) Gaz verdim sanmayın haa :D

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Adelenin En İyi Şarkısı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. "Özgürlük" son 50 yılın en iyi ikinci şarkısı!

"Özgürlük" son 50 yılın en iyi ikinci şarkısı!

son 50 yılın şarkıları son 50 yılın en iyi şarkıları en iyi türkçe 10 türkçe Zülfü Livaneli"nin "Özgürlük" adlı parçası, İtalyan TV'si Rai Uno tarafından yapılan yarışmada "Son 50 yılın en iyi ikinci şarkısı" seçildi. İtalyan Devlet Televizyonu Rai Uno'da 21 Aralık'ta yapılan şarkı yarışmasında Türkiye adına büyük bir mutluluk yaşandı. Yarışmada önce 15 ünlü jüri...
  2. Adelenin Şarkıları en iyi şarkıları burada

Adelenin Şarkıları en iyi şarkıları burada

Adelenin En İyi Şarkıları Adelenin Şarkıları Bir misafirimiz "Adele'nin en güzel şarkısını istiyorum" demiş. Biz de araştırdık ve Adele'nin en sevilen en iyi şarkısının sözlerini bu sayfamızda hem o misafirimizle hemde siz melek'lerimizle paylaşıyoruz arkadaşalrım :) Adele'nin en beğenilen şarkıları şu şekildedir: Adele Someone like you Adele Set fire to the rain Adele...
  3. Dünyanın en çok söylenen şarkısı

Dünyanın en çok söylenen şarkısı

Dünyanın en çok söylenen şarkısı hangisidir? Bu şarkı "Happy birthday to you" dur. Şarkının asıl kaynağı Amerika'lı iki kız kardeşe aittir. Orijinal adı "Good Morning to All" yani " hepinize günaydın"dır. Daha sonra güftesi değiştirilerek bütün dünyaya yayılmıştır. Fakat telif hakkı kardeşlere aittir, onlardan sonra da Warner/chappel müzik şirketine geçmiştir....
  4. Tarkan Dünyanın En İyi 15 Şarkısı Listesine Girdi!

Tarkan Dünyanın En İyi 15 Şarkısı Listesine Girdi!

tarkan haberleri, tarkan hakkında, tarkan şımarık Sevgili melekler, medar-ı iftiharımız Tarkan, dünyanın cover'ı yapılan en iyi 15 şarkısı listesine girmeyi başardı. Rihanna ve Pink'in de yer aldığı listeye giren Tarkan şarkısı "Şımarık".. İşte göğsümüzü kabartan bu haberin detayları... Türk Pop Müziği'nin en başarılı isimlerinden Tarkan; dünyanın en ünlü şarkıcılarıyla aynı...
  5. Deniz Seki İYİSİN TABİ Şarkısı

Deniz Seki İYİSİN TABİ Şarkısı

deniz seki iyisin tabi,deniz seki son şarkısı,deniz seki albümsüz şarkısı iyisin tabi,deniz seki iyisin tabi sözleri, Kimbilir hayallerin kimlerin elinde kırılmış Kimler dokunmuş bilip bilmeden kalbine Hissetmeden öylesine Hangimiz hayatını anlatırsa roman olur İhanetin dizelerinde damlalar savrulur Geçmez sanırsın aşk matemin Sen bekle de ben beklerim Bir tek bana kötüyüm deme İyisin...

Sayfayı Paylaş