gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Adese'den Hediyeli ve İndirimli Okul Alışverişi!

Konu, 'Şehirlere Göre İndirim Haberleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

adese indirim, adese kampanya, adese hediyeleri
    Sevgili melekler, okulların açılmasıyla birlikte firmaların da çeşitli indirimlerle ve hediyelerle okul alışveriş reyonları da açıldı. İşte onlardan biri olan Adese, çocuk sağlığına uygun, kaliteli ürünler sunarken, özel kampanyalar ve taksit fırsatıyla bu yıl da velilerin gözdesi olmaya devam ediyor. Adese, tüm okul ihtiyaçlarında bol çeşidin yanı sıra, uygun fiyatlar da sunuyor. Çocukların sevdiği çizgi film kahramanlarının lisanslı ürünlerinin yer aldığı reyonlarında çeşit çeşit renk renk kalemler, silgiler, defterler bulunduran Adese bol çeşidiyle çocukların zevkine de hitap ediyor. Bol kampanyalı indirimli ve hediyeli ürünler sunan Adese'de uygulanan kampanyalar ise şöyle...

adese.jpg

Adese'den Hediyeli ve İndirimli Okul Alışverişi! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Okulun Anlamı ve Değeri

Okulun Anlamı ve Değeri

okulun anlamı okulun değeri OKULUN ANLAMI, ÖNEMİ VE GÖREVİ Bir milleti, düştüğü herhangi bir felâketten kurtarmakla, bir milleti doğru yola yöneltmekte devlet adamlarının haiz olduğu büyük ehemmiyet, inkâr edilemez. Hattâ diyebiliriz ki, bugünü görmek, milleti idare edenlerin iffet ve namusu, vatanperveranE millî gayreti ve bilhassa kişisel menfaatlerinden uzaklaşmaları sayesinde...
  2. Okul ve Çocuk

Okul ve Çocuk

Çocuklar olumlu ya da böylesi olumsuz duygularını sözelleştirebilmeyi ancak ilkokula başladıkları dönemde, daha belirgin olarak ise 9-10 yaşlarından sonra kazanmaktadırlar. Başkalarının ne hissettiklerini ise daha da sonraki gelişim dönemlerinde öğrenmektedirler. Duyguların sözle ifade edilemediği dönemlerde yaşanan kaygı bedensel tepkilerle belirtilmektedir. Kreşe ya da okula başlamada...
  3. kadınlar ve alışveriş

kadınlar ve alışveriş

alışveriş sözleri Kadın: Pardon bu gömlek biraz dar gibi Satıcı: Evet şuraları kasmış hanımefendi bir büyüğünü getiriyimmi K: Ne yani sen şimdi bana şişmanmı demek istiyosun K: Bu renk bana hiç gitmedi sanırım S: Yoo hayır çok hoş olmuşsunuz K: Malını satmak için yapıyorsun demii Ben asla pembe giymem K: Bu pantolon beni şişman gösterdi S: Yok onun modeli dar K: Hııı... ben...
  4. Marks&Spencer Okul Kıyafetlerinde 2.Ürün % 40 İndirimli!

Marks&Spencer Okul Kıyafetlerinde 2.Ürün % 40 İndirimli!

marks&spencer indirim, marks&spencer kampanya, marks&spencer okul kıyafetleri Sevgili melekler, okul döneminin yaklaşmasıyla birlikte markalar okul ürünlerini ortaya çıkarmaya başladılar. İşte onlardan biri Marks&Spencer okul ürünlerinde 2.ürünü alana tam % 40 indirim sunuyor. Üstelik su geçirmeyen okul pantolonları da satışta, mutlaka bir görün!
  5. Kipa'da Okul Alışverişleriniz Çok Hesaplı!

Kipa'da Okul Alışverişleriniz Çok Hesaplı!

kipa indirim, kipa kampanya, kipa okul ürünleri Sevgili melekler, okullar önümüzdeki pazartesi günü açılacak. Bu hafta birlere başlayan miniklerin doldurduğu okullar için alışveriş listeleri de hazırlanacak.İşte bu noktada Kipa marketleri hizmetinizde! Uyguladığı düşük fiyatlarla bir okul çantası, çanta ile birlikte 25.97 TL’ye doldurulabiliyor. Kipa’nın ‘Okula Dönüş’ kampanyası kapsamında;...

Sayfayı Paylaş