gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

adet belirtilerim var gibi acaba hamilemiyimdir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhabalar...orda olanlar varmı acaba......23 unde regl olmam gerek ama çok hafif belirtilerim var.4 gun once 1 damla pembemsi bişey geldi.offf emin olamıyorum !

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yokmu tecrübeli olanlar bana yazabilecek :)

3. tekqerceqiim

tekqerceqiim Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    164
    Ödül Puanları:
    43
    canim eger bir damla pempe bir leke geldiyse hayirli olsun bebisin cünkü yerlesme kanamsi olabilir

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hüsrana uğramakta istemiyorum 9 aydır her ay hüsran yaşıyorum :(((

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yumurtlamayı takiben ara ara damla olarak kahve akıntım olmuştu.kesin gene tutmadı dıye üzülürken cuma günü pembe lekeyi gördumsonra tekar umutlandım.acabamı die..bu hafiften kasık ağrım var..batma gibi ama her ay regli öncesi olan kanallarımda açılma hissetmedim henüz..akıntmda kesildi..umudum arttı ama :((( hiç belirtimde yok gögusler aynı yani.

adet belirtilerim var gibi acaba hamilemiyimdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. adetime 5 gün var acaba hamile miyim

adetime 5 gün var acaba hamile miyim

hamile miyim adete 5 gün kala hamilelik belirtileri adetime 2 gün var hamilemiyim adetime 3 var hamilemiyim 1 hafta 5 selam, ben aranıza yeni katıldım ama yaklaşık iki aydır yazılanları takip ediyorum. en son adetimin ilk günü 21 ağustos. ve ben yumurtlama gününden bir gün önce ilişkiye girdim. adet günüme bir hafta kala sabah mide bulantısı ile uyandım ve öğlene kadar başağrısı, bulantı ve...
  2. acaba hamilemiyimdir

acaba hamilemiyimdir

hamilemiyimdir adet oldum ama midem bulanıyo kasıklarımda batma karnım ağrıyor hamilemiyim iştahım çok açıldı 1 hazıranda regl oldum acaba 6 gün önceden alaşılırmı hamişlik :baby::baby::baby::baby::baby: ben bebiş istiyorummmm Allah herkese nasip eylesin.
  3. Adet belirtileri

Adet belirtileri

Adet belirtileri ne zaman başlar? Ve belirtiler arasinda en çok görülen nedir ?
  4. Hamilemiyimdir

Hamilemiyimdir

sanlimla birlkte olduk.fakat cok aci cektigim için yapamadik.15dk anca yaptk onund 10 dksi vajinaya girmeye calismakla gecti.iki defa yaptik ama uc saat arayla yaptik.ve ikisindede ayni oldu.hep dışa bsaldi.sizce hamilemiyimdir. Ya da 12 gun boyunca primolut diye ilac kullandim birakali bugün 3 gün oldum o yuzden mi adetim olmuyodur bi bilgi verir misiniz acaba
  5. Adetime 2 gün var acaba hamilemiyim

Adetime 2 gün var acaba hamilemiyim

Ya benim adetime 2 gün var adet olacak mis im gibi hissediyorum 15 gündür Goguslerim ağrıyor sertleştiler midem kaziniyor sürekli aç hissediyorum. Kasiklarim da batma lar oluyor dün normal idrar testi yaptım negatif. .. sizce hamile olma ihtimali m varmı

Sayfayı Paylaş