gebe
  1. zümrasu

zümrasu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3

Adet bitimi yumurtlama olur mu?

Konu, 'Gebeliğe Hazırlık' kısmında zümrasu tarafından paylaşıldı.

merhaba kızlar bu sefer araştırdım ovulasyon tahminiyle ilişkiye girmeye karar verdim ama işler ters gitti. mesela 8 gün yıkanırken 4. gün adet lekem bile bitti . hergün ateşimide ölçtüm 36 idi iki gün önce 36.5 du dün 35.6 bugün 35.4 .tahminimce yumurtlama oldu ama erken değil mi. doktorumda şehir dışında. bu yumurtlam ne kadar sürer.ayrıca belirtiler doğru yapışkan sıvı da oluşmuş. ayyy stres yaptım eşimde yok köyde zaten. kaç gün sürüyor ki yumutlama. birde ateş düşük olduğu müddetce devam ediyormu?...:/

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Hah işte yapılan stres kötü hava koşulları ve şartları öyle yada böyle ovülasyon tarihini ileri atar, geri atar. Siz ateş ölçme yöntemini yaptığınızda 36,5 olduğunda denemeyi yapmalıydınız.
    Yinede gelince doktorunuza sorun ama bildiğimiz, kesinlikle her ay aynı zamanda olmaz.

3. zümrasu

zümrasu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    iyice stres oldum bu ikinci bebeğim olcak ama benim doğum riskli ve yaş ilerliyo 35 olmadan inşaallah bi daha olur. pazartesi dr um geliyor. bakalım ne diyecek hem adetimin 10. günü olcak. zaten çatlama iğnesi o zaman oluyormuş. yumurtalarım ne alemde bakalım . birde ne kadar stres yaptysam iki gündür biten adetim biraz önce leke geldi. ateşimde 35.8 olmuştu. ama normalde 36 altına asla düşmez. ayrıca adet döneminde yumurta birden fazla olabiliyormuş. ayrıca ilişki sonrası 3 gün içinde bile yumurtlama olsa gebelik oluyormuş. yanien fazla 2 günde bir ilişkiolmalı. ama dr um 11. le 17 arası hergün olsundedi. bakalım ne diyecek yazarım

Adet bitimi yumurtlama olur mu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. adet gelırse hamıle kalma olur mu

adet gelırse hamıle kalma olur mu

Selam melekler ben merak ediyorum adet gelince hamile kalma riski var mı yani hamile olabilir miyim ?
  2. Hamileyken adet sancısı olur mu adet olunur mu ?

Hamileyken adet sancısı olur mu adet olunur mu ?

Kızlar ben iki aylık hamileyim, merak ediyorum bu hamilelikte adet sancısı gibi sancı olur mu adet olunur mu ? bu konuda bilgi sahibi olan varsa lütfen benimle paylaşabilir mi korkuyorum bebeğime bişi olcak diye bu aralar çok nanemola oldum her şeyi bebeğime bağlıyorum. Lütfen yardım edin çok uzun zamandır bebek istiyordum çok şükür oldu nolur yardım edin bana ::S
  3. Yumurtlama olmadan adet olunurmu?

Yumurtlama olmadan adet olunurmu?

ovülasyon olmadan adet olunurmu,yumurtlama bozukluğunda adet olunurmu,yumurtlama sorunu ve adet düzensizliği,düzensiz adetle yumurtlama gerçekleşirmi,düzensiz adet ve ovülasyon hakkında bilgiler yumurtlama olmadığı halde bir kadının adet görebilmesi (mens, regl, menstruasyon) mümkündür. Bu tür kanamalar çoğunlukla süre ve miktar olarak kadının normal adet kanamasından farklıdır, genellikle...
  4. adet, yumurtlama, ovulasyon testi

adet, yumurtlama, ovulasyon testi

Merhaba kızlar, bende artık Allahtan çocuk isteyenlerdenim ve inşallah tüm isteyenlere nasip eder. bu zamana kadar hiç kendimi takip etmemiştim. adetim biter bitmez çalışmaya başladık. 1 gün ara ile. neyse ovulasyon testi aldım p... marka. sürekli çift çizgi fakat renkleri ikisinin aynı koyulukta değil. baktım olacak gibi değil. :oops:10 gün yaptım testi adet biter bitmez hep aynı. son adet...
  5. Adet olmadan yumurtlama olur mu?

Adet olmadan yumurtlama olur mu?

Kuzlar selam Persembe gunu Kadin Dogum uzmanina gittim gebelik testi icin negatif cikti adetim gecikmisti sol yumurtaligimda 5 cm kist varmis iyi Huylu dedi ve ayni zamanda kanalda sivi birikintisinden dolayi tikanma varmis.Rahmimden parca aldilar 1 Ay sonra sonuc cikacakmis neden oldugu arastiracaklarmis. Ve tikanikligida o esnada actilar. Tekrar ulturasonla bakti acildi dedi. Sag tarafta...

Sayfayı Paylaş