Adet bitimi yumurtlama olur mu?

zümrasu

Yeni Üye
Üye
Adet bitimi yumurtlama olur mu?
merhaba kızlar bu sefer araştırdım ovulasyon tahminiyle ilişkiye girmeye karar verdim ama işler ters gitti. mesela 8 gün yıkanırken 4. gün adet lekem bile bitti . hergün ateşimide ölçtüm 36 idi iki gün önce 36.5 du dün 35.6 bugün 35.4 .tahminimce yumurtlama oldu ama erken değil mi. doktorumda şehir dışında. bu yumurtlam ne kadar sürer.ayrıca belirtiler doğru yapışkan sıvı da oluşmuş. ayyy stres yaptım eşimde yok köyde zaten. kaç gün sürüyor ki yumutlama. birde ateş düşük olduğu müddetce devam ediyormu?...:/

Hah işte yapılan stres kötü hava koşulları ve şartları öyle yada böyle ovülasyon tarihini ileri atar, geri atar. Siz ateş ölçme yöntemini yaptığınızda 36,5 olduğunda denemeyi yapmalıydınız.

Yinede gelince doktorunuza sorun ama bildiğimiz, kesinlikle her ay aynı zamanda olmaz.

iyice stres oldum bu ikinci bebeğim olcak ama benim doğum riskli ve yaş ilerliyo 35 olmadan inşaallah bi daha olur. pazartesi dr um geliyor. bakalım ne diyecek hem adetimin 10. günü olcak. zaten çatlama iğnesi o zaman oluyormuş. yumurtalarım ne alemde bakalım . birde ne kadar stres yaptysam iki gündür biten adetim biraz önce leke geldi. ateşimde 35.8 olmuştu. ama normalde 36 altına asla düşmez. ayrıca adet döneminde yumurta birden fazla olabiliyormuş. ayrıca ilişki sonrası 3 gün içinde bile yumurtlama olsa gebelik oluyormuş. yanien fazla 2 günde bir ilişkiolmalı. ama dr um 11. le 17 arası hergün olsundedi. bakalım ne diyecek yazarım

Geri