gebe
  1. küçükmelek123

küçükmelek123 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    31
    Ödül Puanları:
    18

adet bitiminde akıntı

Konu, 'Kadın Hastalıkları' kısmında küçükmelek123 tarafından paylaşıldı.

adetim 26 nisanda bitti...son günlerinden itibaren yumurta akı gibi böyle akıntım var kasığımda ağrı ve belimde ağrı oluyo yorgunluktan mıdır bilmiyorum...daha sonra çok az kahverengi de geliyor akıntıyla birlikte böyle bişi yaşayan varsa bilgilendirebilirmi..yumurtlama dönemi olmadığından anlamış değilim...

adet bitiminde akıntı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adet öncesi sarı akıntım var

Adet öncesi sarı akıntım var

Merhaba şekerlerim, adetime daha 4 gün var benim, Yaklaşık 3 günden bu yana benden bir akıntı gelmeye başladı. Adet olacakmışım gibi de ağzı var ama bu sarı akındının adet öncesinden gelmesinden dolayı sinirlerim bozuldu tam olarak ne yapayım ?
  2. Ağda Adet Döneminde Yapılır mı ?

Ağda Adet Döneminde Yapılır mı ?

Regl Döneminde Ağda Yapılır Mı Regl Döneminde Ağda Sevgili melekler, bu yazımızda bir misafirimizin tüy dökme yöntemleri ile ilgili sorusuna cevap veriyor ve regl döneminde ağda yapılır mı cevaplamak istiyoruz.. Regl (adet) döneminde vücutta hafif ödem olur. Regl döneminde de ağda yapılabilir ancak bu dönem ve öncesinde kadınlar hormonal yapıları gereği daha hassas oldukları için işlem...
  3. adet düzensizliğim var ve adetin bitiminden 1 gün sonra eşimle ilişkiye girdik hamile kalabilirmiyim

adet düzensizliğim var ve adetin bitiminden 1 gün sonra eşimle ilişkiye girdik hamile kalabilirmiyim

Adet düzensizliğim var ve adetin bitiminden 1 gün sonra eşimle ilişkiye girdik hamile kalabilirmiyim ??? Çok istiyoruz ve yumurtlamam her ay olmuyormuş ne zaman olacağı belli değil :( böyle durumda olupta hamile kalabilen var mı ???
  4. Adet yerine kahverengi akıntı ve Adet öncesi kahverengi akıntı

Adet yerine kahverengi akıntı ve Adet öncesi kahverengi akıntı

adet olmadan leke gelmesi,kahverengi akıntının nedenleri,kahverengi akıntı neden olur,adet öncesi kahverengi akıntı hakkında bilgiler Vajinal akıntı adet döneminin bir parçası kabul edilir. Hamilelikte oluşan rahatsızlıklardan biride bu akıntılardır. Çoğunlukla her hamilede birçok vajinal akıntılar ve kanamalar görülmektedir. Hamile olmayanlarda da bu gibi lekeler bir hastalık...
  5. Rahim filmi neden adet bitiminden hemen sonra çekilmelidir?

Rahim filmi neden adet bitiminden hemen sonra çekilmelidir?

rahim filmi ne zaman çekilir,rahim filmi adetten sonra neden çekilir,rahim filmi adetin kaçıncı günü çekilir,rahim filmi hakkında bilgiler HSG çekilmesinin adet bitiminden sonraki 1-3 gün içinde olmasının üç ayrı temel sebebi vardır: I. Adetten temizlenme yeni olduğu için gebelik şansı bu dönemde bulunmamaktadır. Bu nedenle muhtemel olarak oluşan yeni bir gebeliğe zarar verilmemiş olunur....

Sayfayı Paylaş