gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Adet Dönemin de Hamile Kalma Olasılığı Varmı?

Konu, 'Kadın Hastalıkları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bu konu adet döneminde hamile kalınırmı hakkında bilgilere yer vermektedir. Genel olarak adet dönemin de hamile kalınmayacağı bilinir. Aslında uzmanlara göre regl döneminde yaşanan ilişki sonucunda da hamile kalabiliyorsunuz. Konu ile ilgili detay bilgiler ise şöyle;

Adet döneminde ilişkiye girilmesi sırasında da kadınlar hamile kalabilirler. Çünkü bazen yumurtlama işlemi adet dönemi sona ermeden ya da adet dönemi bittikten hemen sonraki birkaç gün içinde olabilir. Ayrıca her vajinal kanama, adet görüldüğü anlamına gelmez. Bazen yumurtlama sırasında da (ve bu da en doğurgan zamanıdır) vajinal kanama olabilir.

Adet Dönemin de Hamile Kalma Olasılığı Varmı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sizce hamile kalma olasılığım

sizce hamile kalma olasılığım

27 martta cinsel ilişki sonrası eşim boşaldı ama adet görme zamanlarım 28-29 gibi tarihlerinde adet günüm başlıyo sizce hamile kalma olasılığı varmı?
  2. Hamile kalma olasılığı?

Hamile kalma olasılığı?

Regl döneminden önce ilişkiye girdim ve 2 gün sonra regl oldum hamile kalma olasılığı var mıdır acaba? Hap kullanmam gerekli mi?
  3. Adet sonrası ilişki ve hamile kalma olasılığı nedir?

Adet sonrası ilişki ve hamile kalma olasılığı nedir?

Bir kadının hamile kalma oranının diğer dönemlere göre çok daha yüksek olduğu zaman dilimi kadının yumurtalarının çatladığı gün yani yumurtlama günüdür. İki adet dönemi arasında tek bir gün olan yumurtlama gününde kadının yumurtalıklarında bulunan yumurtaların etrafını saran foliküller çatlamakta ve yumurtalar serbest kalmaktadır. Eğer yumurtlama gününde korunmasız cinsel ilişki yaşanırsa bu...
  4. Adet döneminde  ilişkiye girilirse  hamilelik olabilir mi?

Adet döneminde ilişkiye girilirse hamilelik olabilir mi?

Adet bazen kişiden kişiye değişiklik göstererek az veya çok olabilmektedir. Her bünye aynı olmamaktadır. Bazen kişi çok uzun adet dönemi geçirirken öte yandaki bir başka bayan daha kısa bir adet dönemi geçirmektedir. Fakat adet dönemi 1 gün sürmesi sıkıntılara yol açabilmektedir. Adet döneminde en kısa 2 veya 3 gün olmalıdır. Ayrıca günde 2 pedin değiştirilmesi normal olarak kabul...
  5. hamile olma olasılığım varmı arkadaşlar  :)

hamile olma olasılığım varmı arkadaşlar :)

Günaydın arkadaşlar bugün aşı olalı 15 gün oldu sabah test yaptım ikinci çizgi baya belli oldu ama fazla koyu renkte değildi öğlen hastaneye gidip test yaptıracam işallah olurAllahım isteyen herkese versin amin

Sayfayı Paylaş