gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

adet döneminde ağrı kesici kullananlar ne öneriyor bana

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

iyi günler, adet dönemlerim korkunç geçiyor, ben de ağrı kesici alıyorum ama zararı var mı ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

adet döneminde ağrı kesici kullananlar ne öneriyor bana konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adet olduğum zaman denize girebilir miyim ? Ne öneriyor sunuz ?

Adet olduğum zaman denize girebilir miyim ? Ne öneriyor sunuz ?

Arkadaşlarım havalar ısındı ve bi kaç gün sonra denize gideceğiz antalya bölgesinde ama büyük ihtimalelle adet olacam erkek arkadaşımda gelecek ne yapacağım ya ben denize girebilir miyim ? Ped mi kulanacam bana fikir verin lütfen ben daha kızım tampon diyorlar o nasıl kullanılıyor bana bir zarar verir mi ?
  2. Regl Döneminde Ağrı Kesici İçmek Doğru mu Değil mi ?

Regl Döneminde Ağrı Kesici İçmek Doğru mu Değil mi ?

Regl Döneminde Ağrı Kesici İçmek Adet döneminde ağrı kesici içilir mi Sevgili melekler, regl dönemi sorunları içinde en çok şikayet edilen çekilen ağrılardır. Bayanların büyük çoğunluğu bu problemler her ay boğuşmaktadır. Bir misafirimizin sorduğu soru üzerine regl döneminde ağrı kesici içmek zararlı mıdır sorusunun cevabını vermek istiyoruz .. Regl kanaması esnasında ya da hemen...
  3. acaba Regl Döneminde Ağrı Kesici İçilirmi

acaba Regl Döneminde Ağrı Kesici İçilirmi

Regl Döneminde Ağrı Kesici İçilirmi ? Selam kızlar ben çok sancılı ve baş ağrılı bir adet dönemi geçiriyorum ve elimden geldiği kadar ağrı kesici içmiyorum ama bazen gerçekten dayanamıyorum acaba ağrı kesici içsem mi?
  4. Regl Döneminde Ağrı Kesici İçmek Doğru mu?

Regl Döneminde Ağrı Kesici İçmek Doğru mu?

regl döneminde ağrı kesici, adet döneminde ağrı kesici, reglken ağrı kesici Sevgili melekler, ağrılı geçen regl dönemlerinde birçok kadın ağrı kesiciye sarılır. O an için önemli olan o korkunç ağrıdan kurtulmaktır ama bu hareket doğru mudur? Acaba regl döneminde içilen ağrı kesicilerin bize zararı var mı? Adet kanaması sırasında ya da hemen öncesinde hissedilen ağrılarda doktora...
  5. Adet döneminde gögüste ağrı olması

Adet döneminde gögüste ağrı olması

adetliyken gögüslerde hassasiyet,adetliyken gögüste ağrı,adet öncesi gögüste ağrı,adet döneminde meme ağrısı neden olur,adet döneminde gögüs ağrıları hakkında bilgiler Kadınların doktora en sık başvurmasına neden olan meme şikayeti meme ağrısıdır. Sağlıklı kadınların çoğunda hafif veya şiddetli, özellikle adet döneminden önce ortaya çıkan meme ağrısı vardır. Bu belirtiyle doktora yapılan...

Sayfayı Paylaş