gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

adet döneminde duygusallık yaşayanlar var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

kızlar şu an adet dönemimdeyim ve inanılmaz duygusalım, benim gibi olan arkadaşlarım var mı ? Yoksa benim psikolojim bu adet dönemlerinde bitiyor mu ya lütfen bilgi paylaşın, sahi sizlerdede öyle mi ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

adet döneminde duygusallık yaşayanlar var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adet döneminde sigara içmek zararlı mıdır?

Adet döneminde sigara içmek zararlı mıdır?

adet döneminde sigara adetliyken sigara icmek dövmeleri Adet döneminde sigara içmek zararlı mıdır? Sigara içmek sağlığınızı olumsuz etkiler. Yapılan bilimsel çalışmalarda sigaranın üreme sağlığını da olumsuz etkilediği gösterilmiştir. Sigaranın içerdiği nikotin kan damarlarının büzüşmesine ve organların oksijen ihtiyacının karşılanamamasına yol açar. Sigara adet döngülerinin düzenini bozarak...
  2. Hamilelikte kramp yaşayanlar var mı

Hamilelikte kramp yaşayanlar var mı

Hamilelikte Kramplar gebelikte karın krampları hamilelikte kramplar hamilelikte karın krampları karında kramp kramp ve kasılmalar Hamilelikte anne karnındaki bebek büyüdükçe bir takım problemleri de beraberinde getirir. Anne adayını huzursuz eden bu problemlerin arasında kramplar ön sıralarda yer alır. Geceleri bile uykudan uyandıran bu ani ağrılar, kasların istemdışı hareketlerinden...
  3. Adet döneminde baş ağrısı nasıl geçer bilen var mı?

Adet döneminde baş ağrısı nasıl geçer bilen var mı?

Selam kızlar ben her adet oluduğmda sanki farz gibi baş ağrıları çekiyorum acaba adet döneminde bu çektiğim baş ağrısı için ne yapmam gerekir, ağrı kesiciler kanamayı kesiyor o yüzden başka çözümler istiyorum sizden.
  4. Ağda Adet Döneminde Yapılır mı ?

Ağda Adet Döneminde Yapılır mı ?

Regl Döneminde Ağda Yapılır Mı Regl Döneminde Ağda Sevgili melekler, bu yazımızda bir misafirimizin tüy dökme yöntemleri ile ilgili sorusuna cevap veriyor ve regl döneminde ağda yapılır mı cevaplamak istiyoruz.. Regl (adet) döneminde vücutta hafif ödem olur. Regl döneminde de ağda yapılabilir ancak bu dönem ve öncesinde kadınlar hormonal yapıları gereği daha hassas oldukları için işlem...
  5. Peri ve Pidilgayla hamilelik yaşayanlar var mı ?

Peri ve Pidilgayla hamilelik yaşayanlar var mı ?

Arkadaşlarım peri ve Pidilgayla hamilelik yaşayanların olduğunu hatta bazı sitelerde herkesin bunlarla hamile kaldığını okuyorum sitenizde bulamadım acaba bu yöntem ilaç mı her ne ise bana bilgiler sunmanız mümkün mü belkiyor olacağım saygılar

Sayfayı Paylaş