gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Adet Döneminde Gece Terlemeleri Olağan mıdır ?

Konu, 'Kadın Hastalıkları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Regl Döneminde Gece Terlemesi Normal Mi Regl Döneminde Gece Terlemesi

Sevgili melekler, pek çok kadının ortak sorunu adet dönemi zamanı yaşadıkları gece terlemesidir. Bundan çok yakınan ve sıkıntı çeken meleklerimiz için regl döneminde gece terlemesi normal mi sorusunun cevabını vermeye çalışacağız ..

Adet düzensizlikleri, ateş basması, gece terlemesi gibi şikayetler genellikle menopozun ilk belirtileridir.Kadın doğum uzmanı tarafından muayene edilip gereken tetkik ve tahliller yapıldıktan sonra verilecek olan ilaçlar ile bu şikayetiniz azalabilir.

Adet Döneminde Gece Terlemeleri Olağan mıdır ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. adet döneminde duygusallık yaşayanlar var mı

adet döneminde duygusallık yaşayanlar var mı

kızlar şu an adet dönemimdeyim ve inanılmaz duygusalım, benim gibi olan arkadaşlarım var mı ? Yoksa benim psikolojim bu adet dönemlerinde bitiyor mu ya lütfen bilgi paylaşın, sahi sizlerdede öyle mi ?
  2. meleklerim adet döneminde epilasyon yapılır mı

meleklerim adet döneminde epilasyon yapılır mı

Kızlar ya ben şey sormak istiyorum adetliyim ve adet döneminde epilasyon yapılması sakıncalımı diye sormak istiyordum. bu konu hakkında bana bilgileri verirseniz sevinirim. Tşk arkidişler.
  3. regl adet döneminde ağda yapılır mı ?

regl adet döneminde ağda yapılır mı ?

Regl yada adet döneminde ağda yaptırıyor musunuz arkadaşlarım. Bende yaptırmak istiyorum ama hani hijyenik olmaz diye düşünüyorum
  4. Regl adet döneminde imam hıkahı kıyılır mı

Regl adet döneminde imam hıkahı kıyılır mı

Kızlar bugün imam nikahım kıyılacak taa kaç hafta öncesinden ayarlandı. Ama ben regl'im kimseyede bişey söylemedim. Acaba nikahım kıyılsa bişey olur mu yoksa nişanlıma söyleyip bir kaç gün sonraya mı ertelemeliyim ? Lütfen güzel bilgi istiyorum. :S
  5. Ağda Adet Döneminde Yapılır mı ?

Ağda Adet Döneminde Yapılır mı ?

Regl Döneminde Ağda Yapılır Mı Regl Döneminde Ağda Sevgili melekler, bu yazımızda bir misafirimizin tüy dökme yöntemleri ile ilgili sorusuna cevap veriyor ve regl döneminde ağda yapılır mı cevaplamak istiyoruz.. Regl (adet) döneminde vücutta hafif ödem olur. Regl döneminde de ağda yapılabilir ancak bu dönem ve öncesinde kadınlar hormonal yapıları gereği daha hassas oldukları için işlem...

Sayfayı Paylaş