gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Adet döneminde kadınlar dua okuyabilirler mi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

ARkadaşlarım adet döneminde biz kadınlar dua okuyabilir mi, mezar ziyaretine gidebilir mi bu konu hakkında bilgi rica ediyorum

2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
Adet döneminde kadınlar dua okuyabilirler mi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adet döneminde dua okunurmu

Adet döneminde dua okunurmu

adet döneminde dua, okunurmu, hangi dualar okunur, mezarlığa gidilirmi, kabristana gidilirmi, hakkında bilgiler burada arkadaşlar Adet (regl) döneminde kadınlar, dua okuyabilir mi, bu dönem içersinde kabristana gidebilir mi; gibi merak ettiğiniz tüm soruların yanıtı burada Melek'ler. Adet dönemindeki kadın mezar ziyaretine gidebilir mi Adetli kadın Fatiha suresi okuyabilir mi Hayzlı...
  2. Adet Döneminde İbadet Edilir mi?

Adet Döneminde İbadet Edilir mi?

Selam hanımlar size bir sorum olacak Adet Döneminde İbadet Edilir mi? Adetliykken nasıl ibadet edilir hangi dualar okunmaz ya da okunur lütfen yardım
  3. Kadınlarda Adet Regl Döneminde İbadet Edilir mi

Kadınlarda Adet Regl Döneminde İbadet Edilir mi

Adet Döneminde İbadet Edilir mi adetliyken idabet etmek Merhaba hanımlar... Bu sayfamızda adet döneminde ibadet edilir mi, hangi dualar okunur, hangi dualar okunmaz ve buna benzer bir çok soruya yanıt veriyor ve adet döneminde ibadet etmek konusunda bilgiler paylaşıyoruz Melek'ler. İslamiyet kolaylık dinidir. Kadınların bu dönemlerinde kolaylık olsun diye ibadet mükellefiyeti kalkar....
  4. ADET DÖNEMİNDE  İLİŞKİYE GİRDİM HAMİLE KALABİLİR MİYİM?

ADET DÖNEMİNDE İLİŞKİYE GİRDİM HAMİLE KALABİLİR MİYİM?

adetliyken hamile kalınırmı,adet döneminde hamile kalınırmı,adetliyken hamile kalmak mümkünmü,adet döneminde gebe kalma hakkında bilgiler Adet dönemi kadının en hassas olduğu dönemlerinden bir tanesidir. Çoğu kadın bu dönemde yapılan cinsel ilişkiden rahatsız olur ve acı duyar. Erkeğin bu konuda anlayışlı olması hem erkek hem de kadın sağlığı açısından önemli bir avantajdır. Kadının...
  5. Adetli Kadın Dua Ayetlerini Okuyabilir mi?

Adetli Kadın Dua Ayetlerini Okuyabilir mi?

Bu durumdaki kadınlar, dua ayetlerini dua maksadı ile okuyabilirler. Cenab-ı Hakk'ı zikredebilirler, Tesbih edebilirler. O'na hamd ve şükürde bulunabilirler. Besmeleyi okuyabilirler. Selef-i salihinden rivayet edilen duaları okuyabilirler. Çünkü dinimiz, inanmış bir kimsenin hiçbir zaman gönül gafleti içinde kalmasına razı değildir. İnsanın kalbi, her hâl ü kârda ALLAH Teâlâ’yı zikretmeli ve...

Sayfayı Paylaş