gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

adet döneminde şişkinlikler nasıl geçirilir?

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

adet şişkinliği regl şişkinliği Kadınca özel ve bir o kadar sorunlu dönemimizdir regl dönemleri.Bu dönemde şişkinlik ve kabızlık en büyük sorunumuzdur.Adet dönemlerindeki şişkinliği önlemek için İbrahim Saraçoğlu bir kür öneriyor.Kürün uygulanışı :

Malzemeler :
    9-10 adet taze portakal yaprağı,
    1 su bardağı su.

Hazırlanışı :
    9-10 adet TAZE Portakal Yaprağı, bir bardak suda altı dakika hafif ateşte kaynatılır. 6′ncı dakikadan sonra ocaktan indirilir ve ılımaya bırakılır. Sabah kahvaltısından 1 saat sonra tamamı içilir.

Bir hafta boyunca bir gün arayla her defasında taze hazırlayarak içilir ve kür sonlandırılır. Kabızlık şikayetinin durumuna göre haftada 2-3 defa tekrar edilebilir.
    Not: Kurutulmuş portakal yaprağının bu anlamda etkisi yoktur ve kullanılmamalıdır. Prof.Dr.İbrahim A.SARAÇOĞLU

adet döneminde şişkinlikler nasıl geçirilir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öksürük Gıcığı Nasıl Geçirilir ?

Öksürük Gıcığı Nasıl Geçirilir ?

Öksürük Gıcığına iyi gelen bitkiler, öksürük gıcık nasıl geçer Bazen öksürük bir tutar melekler, bir türlü durduramazsınız. :) Hele de kalabalık bir ortamdaysanız öksürük sonrası tutan gıcıkla başe edemezsiniz. Eğer evdeyken yakalandıysanız şanlısınız. İşte öksürük gıcığını geçirmenin yolları :) Öksürük gıcığına karşı yarım tatlı kaşığı elma sirkesi alın ve yavaş yavaş yutun. Ayrıca,...
  2. Adet döneminde baş ağrısı nasıl geçer bilen var mı?

Adet döneminde baş ağrısı nasıl geçer bilen var mı?

Selam kızlar ben her adet oluduğmda sanki farz gibi baş ağrıları çekiyorum acaba adet döneminde bu çektiğim baş ağrısı için ne yapmam gerekir, ağrı kesiciler kanamayı kesiyor o yüzden başka çözümler istiyorum sizden.
  3. Adet döneminde migren nasıl geçer diyenler buraya!

Adet döneminde migren nasıl geçer diyenler buraya!

adet döneminde baş ağrısı migren tedavisi regl döneminde migren nasıl tedavi edilir Merhaba Sevgili Melek'ler, eminim ki aranızda benim gibi regl döneminde şiddetli migren atakları geçiren üyelerimiz ve misafirlerimz oldukça fazladır. Ben de şuan migren ataklarının kendini gösterme belirtilerini yaşıyorum çünkü adet dönemi içersine giriyorum. Her ay şiddetli migren atakları geçiriyorum ve...
  4. Ayakkabı Kokusu Nasıl Geçirilir?

Ayakkabı Kokusu Nasıl Geçirilir?

ayakkabı kokusu, ayakkabı kokusu nasıl giderilir, ayakkabı kokusunu geçirmek için Sevgili melekler, şıklığın tamamlayıcısı ayakkabılarımız çeşit çeşit model model olduğunda nasıl da mutlu oluruz. Kadınların takıntısı olan ayakkabıları giymek kadar onlara bakmak da çok önemlidir. Hergün aynı ayakkabı giyilmemeli, ayakkabı hava alacak şekilde muhafaza edilmelidir. Eğer bayıla bayıla aldığınız...
  5. Adet dönemini nasıl erteleyebilirim?

Adet dönemini nasıl erteleyebilirim?

adet dönemini geciktirme,adet dönemini geriye çekme,adet dönemini ileriye alma,adeti geciktirmek için ne yapmalı,erken adet olmak için ne yapmalı,adeti geciktirme hakkında bilgiler Bazı nedenlerden dolayı (tatil, iş gezisi, spor, hacca gitmek gibi nedenlerden) mens kanamasını bir süre geciktirmek isteyen kadınlar için hormon tedavileri ile bunu sağlamak mümkündür. Bunu sağlamak için...

Sayfayı Paylaş