gebe
  1. AySn87

AySn87 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    0

adet döngüsü takvimi..bence denemeliyiz..

Konu, 'Bebek Bekleyen Anneler Forumu' kısmında AySn87 tarafından paylaşıldı.

kızlar bi program buldum adı Advanced Women Calendar..bayanların yumurtlama günlerini adet günlerini hesaplıyormuş..Araştırdığıma göre oldukça faydalı bi program deneyip görelim diorum.. hoppa

CeMoŞ bunu beğendi.
  2. jupiter

jupiter Forum Okuru

e nerde bu program aysn ?? nasil ulasacak millet anacim :muz:

3. AySn87

AySn87 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    tatlım google a yaz programın adını indirebiliosun istediğin gibi..

4. AySn87

AySn87 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    0
  5. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    hamiş kalmak isteyenler için çok faydalı bir bilgi olmuş canım teşekkürlerr umarım en kısa zamanda bebeişlerinizi kucağınıza alırsınızz

6. AySn87

AySn87 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    programı henüz deneyemedim ama eşim kurmuş programı çok harika dio :D bakalım inş faydası olur..

adet döngüsü takvimi..bence denemeliyiz.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Murat Kekilli - Gitme Döngüsü

Murat Kekilli - Gitme Döngüsü

Gitme harcanmaz acılar gitmekle Ki ben daha yeni çıktım gün ışığına Bilmiyorsun Batakla deviniyor vardığın kentler Gitme, gittikçe gömülüyorsun Gitme dudağında yaşandı bütün korkular Daha yeni buldum gülüşü mü Oysa gitme Çırılçıplak bu şiirden Bilmiyordun, beklemiyordun bu yağmuru Küskün bir bulut mu bıraktın ardı sıra? Gitme, eksik vermisim çocukluğumun ölü kuşlarını Heeem eskimez suçlar...
  2. Hücre Döngüsü

Hücre Döngüsü

Hücre, büyüklük bakımından belirli bir sınıra ulaştığı zaman, kuramsal olarak ikiye bölünmesi gereklidir. Çünkü hücre genel olarak bir küre şeklinde düşünülürse, büyümede hacim/yüzey orantısı r3/r2dir. Yani hacim yarıçapın küpüyle artarken, yüzeydeki büyüme yarı çapın karesine bağımlı kalır ve bir zaman sonra hücrenin yüzeyi gerek besin alışverişini gerek artık maddelerin atılımını ve gerekse...
  3. Sinor'u  mutlaka denemelisiniz

Sinor'u mutlaka denemelisiniz

sinor yemeği sinor tarifi yemegi Malzemeler Yeteri kadar Sinor Bolca Yoğurt Eritilmiş Tereyağı Ilık Su Güçlük:OrtalamaVejeteryan:HayırPorsiyon:6Hazırlama Zamanı:15 (Dakika)Pişirme Zamanı:10 (Dakika) Yapılışı Sinor, özellikle ramazanlarda sahur yemeği olarak hazırlanan bir yufka yemeğidir. Hazırlanması için imece şeklinde kadınlar bir araya gelir, hamur yoğrulur, yufkalar açılıp sacda...
  4. Ovulasyon  ve adet döngüsü nasıl  ne zaman olur?

Ovulasyon ve adet döngüsü nasıl ne zaman olur?

ovülasyon ne zaman olur, ovülasyon ne zaman başlar,yumurtlama ne zaman olur,yumurtlama dönemi ne zamandır,ovülasyon hakkında bilgiler Adet kanamasının başladığı gün bir adet döneminin (döngüsünün) başlangıcıdır ve toplam adet dönemi yaklaşık 1 ay sürer. (Adet döneminden kasıt sadece kanamanın olduğu günler değil, bir adetin ilk gününden sonraki adetin ilk gününe kadar geçen ortalama 1...
  5. Bhcg değeri ile adet döngüsü arasında ki ilişki ve gebelik

Bhcg değeri ile adet döngüsü arasında ki ilişki ve gebelik

Merhaba arkadaşlar.. Aranız da çok yeniyim... Ben bi konu ile ilgili sizlerinde fikrini almak istiyorum.. Pazartesi kan testi yaptırdım.. B hcg 15, gebelik tanısı konuldu.. En Son adet gördüğüm tarih 25 Aralık.. Doktor değerin çok düşük olduğunu ve 2 gün sonra tekrar test yapmak istediğini söyledi.. Bugün tekrar gittim.. B hcg 51 düzeyinde idi.. Olması gereken bir artış, Ancak yine yetersiz...

Sayfayı Paylaş