gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Adet dönmindeki sivilceler bıktım arkadaşlar ben ya

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar ben 17 yaşındayım adet döneminde sivilcelerim çıkıyor bunları geçirmek için ne yapabilirim. Nasıl geçecek bunlar. Yahu bu sivilceler tüm kızlarda da böylemi. Ben bıktım artık ya yüzü gözüm yara bere içinde. Lütfen bana bir tavsiyede bulunun kızlar kafayı sıyıracam yoksa

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

3. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63
  4. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Teknik bir hata :D:D Link düzenlenmiştir :D

Adet dönmindeki sivilceler bıktım arkadaşlar ben ya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dj Akman - Ben Bıktım Artık

Dj Akman - Ben Bıktım Artık

Son nefes geldik yine aci gercekleriyle Dj Akmanla kardes gibi yan yana Senelerdir boyle yasiyoruz bu yasamda Ama ne fayda herkes gider fani yola Her yerde buz gibi donup kaliyoruz Osanmadiniz mi zayif yasiyoruz Ben biktim artik boyle yasamaktan Ben biktim artik hep ezilmekten O kadar caba veriyoruz guveniyoruz Ama zamansiz zamani sayiyoruz Fakirler dunyanin cilesini cekiyor Bazilari da...
  2. arkadaşlar yandım

arkadaşlar yandım

neosporin krem hametan merhem hametan yanık kremi krem ne için kullanılır off kızlar akşam ufak bi kaza geçirdim nasılmı burda ısınmak için soba kullanıyoz v akşam kova değiştimek için sobanın kapağını açtım tabi sıcaktı tabi benim koca her zamanki gibi :almi: bilgisayar başında oğlan ayağıma dolanıyobebisim derken sobanın kapağını açtım kovayı koyarla koymaz tabi bi yandan oğlana dur...
  3. Ben sana yandım bir...

Ben sana yandım bir...

ben sana yandım bir... Ben sana yandım bir. Gece düşünce göğsüme tüm ihtişamıyla, uçurumlardan fırlattım o hüzün dolu bakışları… Rüyalarımın adıydın! Sonraları ırmak dolusu ayrılık aldı götürdü senli yarınlarımı… (şimdilerde bir toprak kokusu ile yaşıyorum seni…) Neden sen yoksun sevgilim! Takvimler yollarında eskiyor… Bir sen düşmüyorsun hayallerime/ dağılıyorum sensizlikte… Düşünsene...
  4. 'İyi' demek adettendir ya !

'İyi' demek adettendir ya !

iyi demek adettendir ya 'İyi' demek adettendir ya ! ‘İyiyim' dedim… Anlatılması zor bir duygu içimde ki. Her harf, Her kelime Ve her cümle, olduğundan ya çok basit ya da daha karmaşık bir hale geliyor... Bir gün konuşmayı unutmak, sadece susmak istiyorum. Bir gün susmayı unutmak, olur olmaz konuşmak istiyorum. ‘Kime, ne...ye konuşursan konuş' diyorum… Yeter ki susma!...
  5. arkadaşlar ya napcam

arkadaşlar ya napcam

saçlarımı 2 ay önce balyaj yaptırdım sarı zaten çokta döküldü.alt rengide kayu kahve gibi bişi ne renk boyasam kapar.????

Sayfayı Paylaş