gebe
  1. gebelik özlemi

gebelik özlemi Forum Okuru

adet düzenliği olup hamile kalanlar

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında gebelik özlemi tarafından paylaşıldı.

selam melekler 2 yıllık evliyim evlenmeden öncede adet düzensizliği yaşordum halende bu durumu yaşıyorum bir senedir bebek istiyoruz ama adet düzensizliğinden hamile kalamıyacağı söyledi çevremdekiler benim durumumda olupta hamile kalan varmı aranızda acaba adet düzensizliği hamile kalmama engelmi

2. zara1989

zara1989 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
adet düzenliği olup hamile kalanlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. pko olup hamile kalanlar var mıı???

pko olup hamile kalanlar var mıı???

pko pko olup hamile kalanlar pko tedavisini nasıl oldunuz.hangi ilaçları kullandınız?:bebem:
  2. polikist over olupta hamile kalanlar

polikist over olupta hamile kalanlar

polikist over hastasıyım ve yakında düğünüm olacak hamıle kalamamaktan korkuyorum benım durumumda olan var mı acaba
  3. Kürtaj olup tekrar hamile kalanlar yardım lütfen

Kürtaj olup tekrar hamile kalanlar yardım lütfen

Arkadaşlar birşey sormak istiyorum.3 ay önce kürtaj oldum bebeğimi kaybettm.bu ay sol kasigimda bi batma oluyor canini acitiyor bi halsizlik var üzerimde acaba hamilemiyim adet olmama bir hafta var kasigimda batma hic olmazdi acaba başka birşey mi var anlayamadım yardimci olurmusunuz...
  4. Yumurtlama problemi (bozukluğu) olup hamile kalanlar

Yumurtlama problemi (bozukluğu) olup hamile kalanlar

yumurtlama bozukluğu nedir,yumurtlama bozukluğu gebeliğe engelmidir,yumurtlama bozukluğunun tedavisi varmıdır,yumurtlama bozukluğu ve gebelik hakkında bilgiler Yumurtlama düzensizliği problemi sadece gebelik istemi ile ilgili değildir. Gebelik istemi olmayan hastalarda da adet düzensizliği, tüylenme gibi problemler yumurtlama bozukluğuna bağlı meydana gelebilir. Bu durumlarda adet...
  5. Vajinismus olup hamile kalanlar

Vajinismus olup hamile kalanlar

Vajinismus olup hamile kalmak, vajinismuslu olup hamile kalanlar ve vajinismus olup nasıl hamile kalınır hususunda detaylı paylaşım alanı. Vajinismus tedavi kliniklerine başvuran pek çok hastanın geliş nedenleri arasında cinsel sorunu çözmek ve daha sonra da doğal yollarla hamile kalmak bulunur. Bu bölümde vajinismus hastaları için gebe kalma ve gebelik dönemi, vajinismus hastalığı ve...

Sayfayı Paylaş