gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Adet Düzensizliği için bitkisel bir yöntem var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Adet Düzensizliği Adet Düzensizliği sebepleri nelerdir benim adetim son bir kaç aydır düzensiz bunun nedeni mevsimler olabilir mi acaba?

2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    aynen mevsim değişikliğinden ya da en ufacık stres adetini düzensizleştirebiliyo eğer evliysen hamile kalmak için vücut kendini hazırlarmış duymuştum ben bunun içinde adet düzensizleşirmiş yani böle bişide olabilir

Adet Düzensizliği için bitkisel bir yöntem var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saç diplerinde Kaşıntı için bitkisel yöntem var

Saç diplerinde Kaşıntı için bitkisel yöntem var

saç ekiminden sonra kaşıntı SAÇ DİPLERİNDE KAŞINTI İÇİN -1 1 Adet yumurta sarısı 1 çorba kaşığı Alkol 1 çorba kaşığı Hint Yağı 1 çay kaşığı tuz Yukarıda ki malzemeleri karıştırıp, saç diplerine sürün. İki saat beklettikten sonra saçınızı durulayın. SAÇ DİPLERİNDE KAŞINTI İÇİN -2 Beş adet aspirini dövüp, maden suyu ile karıştırın. Karışımı saç diplerine sürün ve 15 dk. sonra durulayın
  2. İbrahım Saraçoğlu'ndan adet düzensizliği çekenler için bitkisel kür

İbrahım Saraçoğlu'ndan adet düzensizliği çekenler için bitkisel kür

tüylenmeyi önleyen bitkiler Birçok bayanın ortak sorunu olan adet düzensizliğini önleyen bazı bitkisel kürlerden sizler için İbrahım Saraçoğlu'ndan bazı bitkisel kürlerden bahsetmek istiyorum Saraçoğlu bu adet düzensizliğinden ortak şikayetçi olan tüm bayanlar için doğadan gelen şifalarla hazırlamış olduğu kür hakkında detaylı bilgiye geçiyorum Kadınların en büyük sorunu olan adet...
  3. Adet Düzensizliği İçin Bitkisel Tedavi Önerileri

Adet Düzensizliği İçin Bitkisel Tedavi Önerileri

adet düzensizliği tedavisi adet düzensizliği bitkisel tedavi adet düzensizlikleri Her kadının bünyesi farklıdır melekler. Buna bağlı olarak da regl dönemlerinde çeşitli düzensizlikler görülebilir. Eğer siz de bu düzensizliklerden şikayetçi iseniz, uzmanların bitkisel tedavi önerilerini eklediğimiz makalemiz sizler için faydalı olabilir :tik: Adet Düzensizliği ve Zorluğu;Kadının döl...
  4. kaş çıkarmak için bir yöntem var mı

kaş çıkarmak için bir yöntem var mı

merhaba benim kaşlarımın aralarında resmen kellikler var kozmetik ürünler aldım neler denedim işe yaramadı sizin farklı bir öneriniz var mı?
  5. Adet düzensizliği için hayit tohumu kullananlar var mı ?

Adet düzensizliği için hayit tohumu kullananlar var mı ?

Adet düzensizliği için hayit tohumu kullananlar var mı ? Adetlerimin düzensiz olduğunu biliyorum bir türlü düzene girmiyor. Bende yakınlarda farlutal mıdır farlusal mı ne onu kullanmaya başlayacağımda düzen olması için arkadaşlarımın bazıları ve bazı forumlarda hayit tohumu kullandıklarını yazmışlar. Hayıt tohumu nasıl kullanılıyr ? Nasıl hazırlayacağım bana bilgi verir misiniz lütfen.

Sayfayı Paylaş