gebe
  1. hayittohumu

hayittohumu Forum Okuru

Adet düzensizliği için hayit tohumu kullananlar var mı ?

Konu, 'Gebelik' kısmında hayittohumu tarafından paylaşıldı.

Adet düzensizliği için hayit tohumu kullananlar var mı ? Adetlerimin düzensiz olduğunu biliyorum bir türlü düzene girmiyor. Bende yakınlarda farlutal mıdır farlusal mı ne onu kullanmaya başlayacağımda düzen olması için arkadaşlarımın bazıları ve bazı forumlarda hayit tohumu kullandıklarını yazmışlar. Hayıt tohumu nasıl kullanılıyr ?
    Nasıl hazırlayacağım bana bilgi verir misiniz lütfen.

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Selamlar değerli misafirimiz. Hayıt ile alakalı sitemiz üzerinden açılmış olan ve incelemeniz gerektiğini düşündüğümüz tüm konuları sitemizde arama yaparak sizlerde bulabilirsiniz.
    Hayıt tohumu kullanımı
    Hayıt tohumu zararları
    Hayıt tohumu zararları nelerdir
    Hayıt tohumu nasıl kullanılır

Tüm bu sorularınız için HAYIT TOHUMU başlıklı açılmış konularımıza bakabilirsiniz.

Adet düzensizliği için hayit tohumu kullananlar var mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adet düzensizliğiniz varsa bu besinleri tüketin;

Adet düzensizliğiniz varsa bu besinleri tüketin;

Bu ürünleri tüketerek hormon dengesindeki bozulmaları düzenleyin... Hormonlar, vücudun ürettiği kimyasal maddelerdir. İç salgı bezlerinde yapılır ve etki ettikleri hedef dokulara kan yoluyla taşınırlar. Depresyon ve sağlıksız diyetler hormon dengesini bozarak kadınlarda adet düzensizliklerine ve başka rahatsızlıklara neden olur. Vücudun içinde ve dışında oluşan değişiklikler hormonlar...
  2. Sivilceler İçin  Roaccutane kullananlar var mı?

Sivilceler İçin Roaccutane kullananlar var mı?

roaccutane ilacını kullananlardaki sıkıntılar forum roaccutane kullananlar zayıflatırmı kullananlar 2011 Roaccutane kullanan değerli meleklerimiz, bu ilaçla alakalı çok değişik şeyler söyleniyor. Ruhsal çöküntü ve ruhsal bozukluk bunların başında geliyor diye duymuştum. Siz kullandınız mı ? Bu ilacı öneriyor musunuz ? Sizdeki etkileri nelerdi ? İlaç size iyi geldi mi ? Paylaşırsanız sevinirim.
  3. Adet Düzensizliği için bitkisel bir yöntem var mı

Adet Düzensizliği için bitkisel bir yöntem var mı

Adet Düzensizliği Adet Düzensizliği sebepleri nelerdir benim adetim son bir kaç aydır düzensiz bunun nedeni mevsimler olabilir mi acaba?
  4. Adet Düzensizliği İçin Bitkisel Tedavi Önerileri

Adet Düzensizliği İçin Bitkisel Tedavi Önerileri

adet düzensizliği tedavisi adet düzensizliği bitkisel tedavi adet düzensizlikleri Her kadının bünyesi farklıdır melekler. Buna bağlı olarak da regl dönemlerinde çeşitli düzensizlikler görülebilir. Eğer siz de bu düzensizliklerden şikayetçi iseniz, uzmanların bitkisel tedavi önerilerini eklediğimiz makalemiz sizler için faydalı olabilir :tik: Adet Düzensizliği ve Zorluğu;Kadının döl...
  5. Adet düzensizliğim var nedeni nedir?

Adet düzensizliğim var nedeni nedir?

adet düzensizliği nedir,adet düzensizliği nedenleri,adet düzensizliği neden olur,adet düzensizliği kısırlık yaparmı,adet düzensizliği tedavisi hakkında bilgiler Aslında aktif cinsel yaşamı olan her kadında adet gecikmesiyle karşılaşıldığında öncelikle düşünülmesi gereken konu gebelik olup olmadığıdır.kinci olası neden de herhangi bir sebeple o dönemde yumurtlama olmaması ve buna bağlı...

Sayfayı Paylaş