gebe
  1. aymerve

aymerve Forum Okuru

adet düzensizliği yaşayanlar

Konu, 'Hastalıklar ve Tedavileri' kısmında aymerve tarafından paylaşıldı.

geciken adet kanaması geciken adet kanamaları için dönemleri senede ilaçsız bir yada 2 kere adet görüyorum bi şey bilen yardımcı olabilecek birileri varmıı:ar4fd::ar4fd:

2. zaga

zaga Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Cevap: adet düzensizliği yaşayanlar
    bu sorunun için doktora gittinmi canım,adet düzensizliğinin bir çok sebebi vardır,bunlardan mutlaka biri de sende vardır

3. aymerve

aymerve Forum Okuru

Cevap: adet düzensizliği yaşayanlar

gittim cnm hormonlarım normalmiş pkoda dilmişim.. sadece yumurtalıklarım çalışmıyomuş bunun için 3 ilaç denedik fayda etmedi bile...... son su an bari adet görüyüm diye doğum kontrole başladım

4. gulsah84

gulsah84 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    paylasım ıcın saolun

5. zaga

zaga Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    bende düzensizlikten dolayı doğum kontrol haplarını 3 ay kullandım ve gecen ay bıraktım,şu anda çok düzenli ama bakalım kaç ay sürecek bu düzenlilik çünkü bir kaç zaman sonra yine düzensizleşecek biliyorum

6. 1melek

1melek Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşlar bilmeden falan tavsiye üzerine ilaç yada ot filan kullanmayın illaki doktora danışın.

7. ervanur

ervanur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya inanıp inanmama sizlere kalıyo, ama ben size bişey önerecem;kendim denedim,bazı aylar adet gecikmesi oluyodu benim civanperçemi ve adaçayı bileşimi vesilesiyle geciken adetim düzene girdi.bi hafta adet görene kadar bu bitkileri günde 1 bardak sıcak suda bekletip içebilirsiniz

8. _RAFLASYA_

_RAFLASYA_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende gıttım doktora hap kullandm bıraktım 2 aay dusenlı defam ettı ama sora yınee eskıye döndüü bi çare bulamadı doktorlar kiss falanda yokmuss neye göre oluyo bu anlmıs deılımm erken oluyorum bendee:(

9. ilkimefsa

ilkimefsa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım bende ada çayı düzenliyor diye biliyorum ayrıca ada çayının iltihap söktürücü etkiside var

10. mehtap bulut

mehtap bulut Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    adet zamanlarmda sanki kemiğme bıçak sağlanıyor gibi oluyro nednini merak ediyorum doktora gidiyorum ultrasyonla bakıp birşeyiniz yok diyor fkaat bu ağrı nereeden gelior anlamıyorum

11. mehtap bulut

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mrhabalar bende de üç aydır her ay iki gün erken olurken bu ay nedense iki gün sonra oldu ayın 30 vey a 31 çekmesine göre normal gün kayması yaşanıyor fkaat bendek i bu olayın normal olabile eğini düşünemiyorum böyle bir durumu yaşayanlr paylaşımda bulunurlarsa memnun olurum

12. mehtap bulut

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu arada yoğun adet sancısı çekenler için melisa ve papatya çayı karışımlarını tavsiye edebilirim

13. Dj Aşık

Dj Aşık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım bende öyleydim hap veriyolar ama sonra o hapalr kısırlaştıra biliyomuş o yüzden ben kulanmadım am<şimdi normal

14. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    bende 6 aydır doktorlara gidiorum önceden kist vardı ondanmış şimdi bişi kalmamış 2 kez hap kullandım oluyordum ama hapları bırakınca olmuorum hormonlar normal, kist yok napcam bilmiom kasım olmadım aralıkta olcakmıyım bakalım.Tüm belirtileri oluo ama olay yok,psikolojimi bozuo ilerde çocuğum olmassa die üzülüyorum.

15. ilkimefsa

ilkimefsa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bende ergenlikte çok adet düzensizliği yaşadım ama şuan geçti yani evlendikten sonra günü gününe olurum keşke adetim geçsede hamiş olsam.

adet düzensizliği yaşayanlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. adet düzensizliği yaşıyorum

adet düzensizliği yaşıyorum

progesteron artıran bitkiler progesteronu arttıran yiyecekler progesteron hormonunu artıran yiyecekler adet düzensizliği forum ADET DÜZENSİZLİĞİ Adet dönemleri kısa süren kadınların dikkate alması gereken luteal faz yetmezliği (periyodun ikinci döneminin kısa sürmesi) kısırlık sebebi...
  2. Adet Düzensizliği Nasıl Geçer

Adet Düzensizliği Nasıl Geçer

Adet Düzensizliği nasıl geçer sorusu bu konudan muzdarip bir çok kadının merak ettiği bir konudur ve bitkisel desteklerle haledilebilecek bir sağlık sorunudur. Adet Düzensizliğinde en etkili bitkisel destek Hayıt Yaprağı Suyu dur hemen hemen heryerde bulabileceğiniz ucuz olan bu bitkisel su bu konuda biberebirdir. Hayıt (Vitex agnus-castus); el şeklinde yaprakları olan,yaz aylarında morumsu...
  3. Stres Adet Düzensizliği Yaparmı ?

Stres Adet Düzensizliği Yaparmı ?

stres adet geciktirirmi,stres adet düzensizliği yaparmı,stres adet geciktirirmi,stres adet kanamasını azaltırmı,stres adet düzensizliği yaparmı hakkında bilgiler Stres beynin bilinç kısmını etkiler,bu da hipotalamusun çalışma şekli bozar ve adet döngüsünde dengesizlikler ortaya çıkar. Stres, hastalık, kilo kaybı gibi nedenlere bağlı olarak birkaç ay adet görmeyebilirsiniz. Birkaç ay...
  4. Adet Kanamaları Neden Gecikir?

Adet Kanamaları Neden Gecikir?

Adet kanamaları mens, regl, siklus gibi tabirler ile medikal alanda tarif edilirken halkımız arasında ay hali ve periyod gibi terimlerle de anılmaktadır. Üreme yaşındaki bir kadında normal adet kanaması, 21-35 günde bir olup, 2-6 gün sürer, 20-60 ml kan kaybı ile sonuçlanan düzenli kanamaları içine alır. 7 günden uzun süren 80 ml veya daha çok kan kaybı olan, 21 günden kısa veya 35 günden...
  5. Adet düzensizliği

Adet düzensizliği

Lütfen yardım edin banada... Temmuz 20 de adet oldum (normal adet günümde yani). 26sında temizlendim. Temizleneli dün 8 gün olmuştu. Akşam leke geldi . Neden böyle olmuş olabilir. Hamile olma olasılığı varmıdır?

Sayfayı Paylaş