gebe
  1. rose rose

rose rose Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3

adet duzensizligi

Konu, 'Tüm Kadınca Konular' kısmında rose rose tarafından paylaşıldı.

Merhabalar benim adetlerim cok duzensiz doktora gitcem ama adet degilken mi gitsem yoksa adetin 3. Gunu belirli tahliller yapildigi icin adet olmayi mi beklesem fikrinizi almak istiyorum. Mutlu gunler dilerimmm

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba , hormon tetkitleri mensin 2-3. günü yapılıyor.Bu tarihlerde gitmeniz uygun olur.

rose rose bunu beğendi.
  3. rose rose

rose rose Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Cok tesekkurler beyza21 :) ilgin icin ayrca tesekkurler kendinize iyi bakin iyi gunler dlerim

BEYZA21 bunu beğendi.
  4. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Rica ederim, sağlıklı günler diliyorum.Sevgiler..

rose rose bunu beğendi.
  5. rose rose

rose rose Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba son ay adetim 35. Gun oldu gecikince 2 gun sogan suyu icmistim. Ondan sonra adet oldum. Sorum su mudehale ile adet gormek de adette sayilir degilmi yani bunu adet gormedin diye algilayamayiz ?

6. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba , normal adet kanaması sayılır. Kaç gün içtiniz soğan suyunu bilgi verirmisiniz ?

rose rose bunu beğendi.
  7. rose rose

rose rose Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Sogan suyunu. 2 gun sabah ve aksam ictim toplam 4 bardak. Ac karnina aksam da gec saatte ictim tam mide bos olunca yani.

8. rose rose

rose rose Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba yine ben :) adet duzensizliginden dolayi doktora hangi gun gideyim demistim 3. ve 4. Gnler demistniz ama ben asiri derecede adet olunca gudemedim yarin 5. Gunu yarin gitsem d tahliller yapilir mi bide bi sorum daha var dedigim gibi asiri derece de fazla oluyorum gundur yani normal yogunluk degil ilk gunlerde oldug gibi durmadan oluyo ve halsizlik yapti uykudan kalkamiyorum sizce boyl olma sebebi nedir? Simdiden teskkurler iyi gnler dilerim

9. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba , 5. gün giderseniz tetkit sonucu farklı çıkabilir. En geç mensin 2- 3. günü gidilmesi lazım. Mens miktarı zaman zaman değişime uğrayabilir. İlk defa bu kadar yoğun geçiyorsa muayene olmanız da fayda var , Sevgiler.

rose rose bunu beğendi.
  10. rose rose

rose rose Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Evet ilk defa bu kadar yogun hatta durmuyo diyebilirim ve parca parca da oldu bu durumda mecburen 5.gun gitmem lazim cok tesekkurler ilginize. Mutlu gunler...

11. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Umarım ciddi bir sorun yoktur. Çok geçmiş olsun , sevgiler.

12. asiye sarı

asiye sarı Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    162
    Ödül Puanları:
    43
    Beyza hanım hormon tahlilleri 4 gün ya da 5 gün yapılsa sonuçlar yanıltıcı olur mu ?

13. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Hormon tetkitleri belli bir yaş yıl ve referans aralığına göre değerlendiriliyor. Bazı testler de mensin başlangıcından itibaren 3. gün yapılmaktadır. Nedeni bu evrede miktarına bakılacak bazı hormonların seviyesini baskılayan diğer hormonların seviyesinin az olmasıdır. Mensin 3. günü yapılması gereken testler diyelim ki 5. gün veya 9. gün yapılırsa sahte bir düşüş gözlenebilir..

14. asiye sarı

asiye sarı Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    162
    Ödül Puanları:
    43
    teşekkür ederim Beyza hanım.

15. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Rica ederim , sevgiler .

adet duzensizligi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adet

Adet

1Sayı. 2Herhangi bir sayıda olan (şey), °tane.
  2. Adetinizi geciktirmek

Adetinizi geciktirmek

orgametril nedir orgametril kullanımı duphaston kullandıktan kaç gün sonra adet olunur neden kullanılır ne işe yarar Özellikle tatil birçok kez denk gelmiştir özel gününüze, bunu geciktirmek elinizde meleklerim bunu daha öncede biliyordum şimdide hep birlikte tekrar öğrenelim:) Kadınlar özellikle sınav, uzun yolculuk, iş gezisi, evlilik, tatil gibi dönemlerde adet olmaktan...
  3. Adet hesaplama

Adet hesaplama

adet hesaplama programı adet günü hesaplama otomatik regl günü otomatik adet hesaplama, takvimi, programı, günü, nasıl yapılır, cetveli, tablosu ve dahası burada arkadaşlar Özelliklede gebe kalmak isteyenleri yakından ilgilendirecek bilgiler bunlar Melek'lerim. Başlığımızdan da anladığınız gibi adet günü hesaplaması hakkında bilgiler paylaşıyoruz bu yazımızda. Gebe kalmaya çalışırken...
  4. Adet olmadım

Adet olmadım

Merhaba. 5sınıfın mayısnda aadet oldum. 3yıl geçti üstünden. bu yılın subatında adet olmadm. şuan 15 yaşındayım. agustosta olmadım öbür aylar oldum ama :S 18 yaşında kadar böyle şeyler normaldir diye duydum. sizinde fikirlerinizi öğrenblrmym lütfen
  5. adet  gecikmesi

adet gecikmesi

Arkadaslar Merhaba. Bilen biri varsa ve bana cevap yazarsa çok sevinirim. Ben her ay en gec 30 günde bir adet olurdum. Hatta son 3-4 aydir 28 günü gecmedi hic. Bu ay 33 gün geçti olamadım adet. Kan tahlili yaptırdım 1.20 çıktı sonucu yani negatif. :-( hamile olma ihtimalim var mıdır ? Kimisi daha küçüktür kanda çıkmaz diyor kafam allak bullak oldu. Lütfen yardım edin

Sayfayı Paylaş