gebe
  1. melike kurucuk

melike kurucuk Forum Okuru

adet düzensizliğim var ve adetin bitiminden 1 gün sonra eşimle ilişkiye girdik hamile kalabilirmiyim

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında melike kurucuk tarafından paylaşıldı.

Adet düzensizliğim var ve adetin bitiminden 1 gün sonra eşimle ilişkiye girdik hamile kalabilirmiyim ??? Çok istiyoruz ve yumurtlamam her ay olmuyormuş ne zaman olacağı belli değil :( böyle durumda olupta hamile kalabilen var mı ???

adet düzensizliğim var ve adetin bitiminden 1 gün sonra eşimle ilişkiye girdik hamile kalabilirmiyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. adetime 5 gün var acaba hamile miyim

adetime 5 gün var acaba hamile miyim

hamile miyim adete 5 gün kala hamilelik belirtileri adetime 2 gün var hamilemiyim adetime 3 var hamilemiyim 1 hafta 5 selam, ben aranıza yeni katıldım ama yaklaşık iki aydır yazılanları takip ediyorum. en son adetimin ilk günü 21 ağustos. ve ben yumurtlama gününden bir gün önce ilişkiye girdim. adet günüme bir hafta kala sabah mide bulantısı ile uyandım ve öğlene kadar başağrısı, bulantı ve...
  2. ADET DÖNEMİNDE  İLİŞKİYE GİRDİM HAMİLE KALABİLİR MİYİM?

ADET DÖNEMİNDE İLİŞKİYE GİRDİM HAMİLE KALABİLİR MİYİM?

adetliyken hamile kalınırmı,adet döneminde hamile kalınırmı,adetliyken hamile kalmak mümkünmü,adet döneminde gebe kalma hakkında bilgiler Adet dönemi kadının en hassas olduğu dönemlerinden bir tanesidir. Çoğu kadın bu dönemde yapılan cinsel ilişkiden rahatsız olur ve acı duyar. Erkeğin bu konuda anlayışlı olması hem erkek hem de kadın sağlığı açısından önemli bir avantajdır. Kadının...
  3. Doğumdan Sonra Adet Düzensizliği ve Adet Görememe

Doğumdan Sonra Adet Düzensizliği ve Adet Görememe

doğumdan yaptım adet düzensizliğim var ne yapmalıyım,doğum yaptım adet olmadım nedeni nedir,doğumdan sonra adet düzensizliği neden olur,doğumdan sonra adet düzenliği ve tedavisi hakkında bilgiler Uzun bir gebelik süreci, birçok değişiklikler yaşandıktan sonra artık lohusa dönemi gelmiştir. Bu dönemde de annelerin en çok merak ettiği konulardan bir tanesi de adet düzeni ve doğumdan sonra...
  4. Mensten 1 gün önce birlikte oldum hamile kalırmıyım?

Mensten 1 gün önce birlikte oldum hamile kalırmıyım?

Cinsel ilişkide bulunan çiftlerin hamile kalmayı önleyici yöntem olarak adet periyodunu kullanmaları ve söz konusu periyodun potansiyel başlangıcından birkaç gün öncesinde ve sona ermesinden birkaç gün sonrasında gebe kalınamayacağını düşünmeleri halk arasında son derece yaygınken, söz konusu durumun tıbbi açıdan hiçbir şekilde yüzde yüz kesinliğe sahip olmadığı önemle vurgulanmalıdır....
  5. Adetimden 2 gün sonra sürtünme yoluyla ilişkiye girdik hamile kalmış olabilir miyim ?

Adetimden 2 gün sonra sürtünme yoluyla ilişkiye girdik hamile kalmış olabilir miyim ?

Adetimden 2 gün sonra erkek arkadaşımla ilişkiye girdik sürtünme yoluyla. ilişkiden sonra sabah göğsümde ağrı ve birden çok akıntı geldi zevk suyundan hamile kalmış olabilir miyim

Sayfayı Paylaş