gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

adet gecikmesi 15 gün

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

kızlar adetim bugün tam 15 gün gecikti test yaptırdım hamilede değilim bunun başka ne gibi nedenleri olabilir teşekkür ediyorum.

2. Editör

Editör Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar değerli misafirimiz,
    Adet gecikmesinin çok sayıda nedeni olacaktır. Buradan size neden şu diyemesekte yararlı bilgiler sunabiliriz diye düşünüyorum. Türkiyedeki her 10 kadından 2 sinde bu sorun olduğundan dolayı, hamilelik dönemleri, yumurtlama ovulasyon gibi durumların tespitini gecikme durumu zora sokmaktadır.

Bu itibarla, bu durumun değerlendirilmesi adına uzman bir doktora gitmeniz ve durumunuzu test ve tetkikler ile netlemelisiniz. Doktorunuz size gerek gördüğü taktirde reglinizi düzenleyecek ilaçlar verecektir.

Sorunuz olursa lütfen çekinmeden bize yazınız.

Sevgiler.

3. maida

maida Forum Okuru

erkwk arkadasimla kiyafet varken suttnmeyle biseeylr yasadik esofmanima bosalma geldi biraz hamilelik var mi

4. maida

maida Forum Okuru

adetim 4 gun gecikti ama islaklik mons pubisin ust kismindaydi 4 gundur kasiklarim bacaklarim agriyo

adet gecikmesi 15 gün konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. adetin kaç gün gecikmesi normaldir

adetin kaç gün gecikmesi normaldir

Adetim 3 gün gecikti ve hamilede değilim acaba kızlar adetimizin kaç gün gecikmesi normaldir ?
  2. Normal Şartlarda Adet Gecikmesi Kaç Gün Olur ?

Normal Şartlarda Adet Gecikmesi Kaç Gün Olur ?

Bu konu; normal şartlarda adet gecikmesi kaç gün sürer hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bayanlar zaman zaman regl günlerinde gecikme yaşarlar. Bunun sebebi, mevsimsel değişiklikler, duygu durumlu değişiklikleri, hastalık ya da gebelik olabilir. Bu sayfamızda sizlere normalde regl gecikmesi kaç gün olur bilgi vermek istiyoruz... Normal adet aralıkları ortalama 28 gün...
  3. Adet gecikmesi kaç gün olur?

Adet gecikmesi kaç gün olur?

Hamilelik, emzirme ve menopoz adet gecikmesinin ilk akla gelen, genel nedenleridir ancak kilo değişimi (kilo almak ya da vermek), stres (duygusal stres ya da hastalık veya ağır egzersiz gibi nedenlerden kaynaklanan fiziksel stres), kullanılan ilaçların yan etkisi ve hormonal problemler de adet gecikmesine yol açabilir. Başka bir sebep söylemek gerekirse, bir kadın doğum kontrol haplarını...
  4. adet gecikmesi

adet gecikmesi

herkese ii günler adetim 5 gün geçikti. geçen ayda 2 gün geç gelmişti. bu ayda 2 gün geçince doktora gittim kan testi yaptı ultrasyonla baktı bir sorun yok dedi. beta hcg de 5 çıktı acaba diyorum başka bir doktora tekrardan gitsem mi şuan 5 gün geçikti
  5. adet gecikmesi!!!!

adet gecikmesi!!!!

merhaba kızlar , benim sorum şu ; ağustos-eylül-ekim ayları 36 günde bir adet gordum.son ayımda (ekım ve kasım ayı arası) 32 günde yanı normal duzenınde geldı .yalnız bu ay daha adet görmedm.32 gun uzerınden hesaplarsam gecikmem var ama 36 gun uzerınden olma ıhtımalı kafamı karıstryo .acaba duzenım gene mı degıstı,bide adet gecıkmesı halınde adet belırtılerı devam eder mı

Sayfayı Paylaş