gebe
  1. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113

Adet gecikmesinden 4 gün önce gebelik testi

Konu, 'Gebelik' kısmında BEYZA21 tarafından paylaşıldı.

hamile olduğumu en erken ne zaman öğrenirim,predictor early gebelik testi,en erken gebelik testi,predictor early gebelik testi nasıl kullanılır,predictor early gebelik testi hakkında bilgiler p.jpg

Predictor® EARLY hamile bir kadının idrarında
    bulunan hCG (insan koryonik gonadotropin)
    gebelik hormonunun miktarını ölçer.

√ Normalde, gebe olmayan bir kadında hCG seviyesi
    5 mIU/ml'nin altındadır. Predictor® Early Erken
    Gebelik Testi idrardaki 12.5 mIU/ml ve üzeri yoğunluktaki hCG hormonunu %99'un üzerinde doğrulukla tespit eder.
    Test, yüksek hassasiyeti sayesinde adet gecikmesinden 4 gün šnce kullanılabilir.Predictor® EARLY ne zaman kullanılmalı?

28 günlük adet
    döngüsünü baz alır 28 günlük adet döngüsünün sonu Bir sonraki 28 günlük adet döngüsünün başlangıcı
    Adet döngüsünün
    süresi ... 26 27 28 1 2 ...
    Predictor® EARLY
    ne zaman
    kullanılmalı? Adet
    gecikmesinden
    4 gün önce Adet
    gecikmesinden
    3 gün önce Adet
    gecikmesinden
    2 gün önce Adet gecikmesinden 1 gün
    önce (adet görmeyi
    beklediğiniz gün) Adetinizin
    geciktiği gün

Predictor® EARLY'yi buradan itibaren kullanabilirsiniz.
    *28 günlük standart düzenli adet döngüsü baz alınan örnek

√ Predictor® Early adet gecikmenizden 4 gün önce kullanılabilir.
    √ Predictor® Early günün herhangi bir saatinde kullanılabilir. Testi yapmadan önce fazla miktarda sıvı almanız gebelik
    hormonunu seyreltebilir bu nedenle kullanmadan önce normal miktarda sıvı alın.
    √ Eğer testi erken yapıyorsanız günün ilk idrarını kullanmanız tavsiye edilir.
    √ Testi çok erken yaparsanız hamile olmanıza rağmen idrarınızda testin tespit edebileceği yeterlilikte hCG olmayabilir. Eğer
    negatif sonuç alırsanız ve buna rağmen hamile olduğunuzu düşünüyorsanız yeni bir Predictor® Early ile adet gecikmenize
    daha yakın bir günde testi tekrarlayın.
    √ Eğer sonuç pozitifse, yine de adet görmeniz mümkün. Gebe kalma ile adetin geciktiği gün arasındaki sürede implantasyon
    veya diğer biyolojik sorunlar sebebiyle hala erken düşük riski vardır. Bu sebeple hamile olup olmadığınızı doğrulamak için
    adet görmeyi beklediğiniz gün Predictor® Gebelik Testi almanız tavsiye edilir.
    √ Eğer düzensiz adet görüyorsanız, geçen aylardaki en uzun adet döneminizi baz alarak yapın.

Predictor® EARLY nasıl kullanılır?
    emici ucu idrar
    akımınıza 5 saniye
    boyunca tutun sonucu okumadan
    önce 5 dakika
    bekleyin HAMİLESİNİZ
    Test penceresinde
    pembe çizgi
    oluştuysa HAMİLESİNİZ
    DEGİLSİNİZ
    Test penceresinde
    pembe çizgi
    oluşmadıysa
    Sıkça Sorulan Sorular

√ Predictor® Early ne kadar doğru sonuç verir?
    √ 5 dakikanın sonunuda sonuç penceresinde çizgi belirmedi. Ancak daha sonra belirdi. Yanlış birşey olabilir mi?
    √ Test sonucum uçup gitmeden veya değişmeden ne kadar süreli kalır?
    √ Sonuç pozitif çıkarsa ne yapmalıyım?
    √ Sonuç negatif çıkarsa ne yapmalıyım?
    √ Pozitif sonuç almadım ama yine de adet gördüm?
    √ Herhangi bir ilaç sonucu etkiler mi?
    √ Predictor® EARLY erken gebelik testini birden fazla kullanabilir miyim?

Pozitif sonuç? Testi saklayın!
    Pozitif sonuç değişmeden kalır ve sevdiklerinize göstermek veya
    bebeğinizin ilk albümüne koymak için hatıra olarak saklayabilirsiniz.
    Sadece bir tıkla sonucun okunduğu kısmı saptan ayırabilirsiniz.

Adet gecikmesinden 4 gün önce gebelik testi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gebelik adetten kaç gün önce belli oluyor bilen var mı

gebelik adetten kaç gün önce belli oluyor bilen var mı

gebelik arkadaşlar adetten 2 gün önce kan testi yaptırsam hamilelık belli olurmu.ne düşünüyosunuz çok meraktayım.
  2. adetime 5 gün var bugün gebelik testi yaptım negatif çıktı

adetime 5 gün var bugün gebelik testi yaptım negatif çıktı

Arkadaşlar adetime 5 gün var bugün gebelik testi yaptım negatif çıktı acaba hamile değilmiyim
  3. Adette gecikme kaç gün olur?

Adette gecikme kaç gün olur?

adet neden gecikir,mens neden geçikir,adetin gecikme nedenleri,adet gecikmesi hakkında bilgiler Adet kaç gün gecikebilir, adetin 7 gün gecikmesi normal olarak kabul edilebilir. Adet döneminin 7 gün sonra başlaması gibi, 7 gün önce görülmesi de normaldir. Adet akıntısının 2-7 gün arasında olması da normal kabul edilir. hamilelik dışında, hastalıklardan, stresten, düzenli alınan ilaçlardan,...
  4. adetten önce gebelik testi

adetten önce gebelik testi

Adetime 5 gün kala test yaptım ve ikinci çizgi silik çıktı sizce doğrumudur hamilemiyim yani şimdi adetime 3 gün kaldı çok sabırsızlanıyorum
  5. Adet olmadan önce gebelik testi yapılır mı?

Adet olmadan önce gebelik testi yapılır mı?

Gebelik, erkekten gelen sperm ile kadının yumurtasının döllenmesi olayıdır. İlk 8 hafta döllenen yumurtaya embriyo, sonrasında ise fetüs adı verilir. Embriyonun oluşması, rahime ilerlemesi ve test sonuçlarında çıkması ise belli süreçlere bağlıdır. Yani örneğin, yumurtlama gününüzde veya yakınlarında hamilelik ihtimali olan ilişkiye girdiniz o testin doğru sonuç vermesi için 15 gün kadar...

Sayfayı Paylaş