gebe
  1. Şimdiuzaklarda

Şimdiuzaklarda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Adet geciktiriden kaç gün sonra regl olunuyor?

Konu, 'Tüm Kadınca Konular' kısmında Şimdiuzaklarda tarafından paylaşıldı.

Kızlar merhaba aranızda yeni sayılırım. Geçen hafta perşembe regl olcaktm ama ben regl geciktirici kullandım 3 gün kullandım ve cuma bıraktım ilacı kullanmayı. Ama şimdi 2 gün oldu hala regl olmadım ve üstüne hiçbir adet belirtim de yok. 2 hafta önce nişanlımla beraber olmuştuk korunmadan. Şimdi kafam karıştı hamile olabilir miyim yoksa ilaçtan dolayımı hala regl olmadım. Lütfen yardım kızlarrr

2. Şimdiuzaklarda

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kimse yardım etmiyor sanırım burda?

3. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113

Merhaba ,

Kullandığınız ilaç döngünüzü değiştirebilir.Korunmasız birliktelik söz konusu ise gebelikte söz konusu olabilir.Tedbiren test yapın..

4. Şimdiuzaklarda

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Cevap için çok teşekkür ederim. İlaçtan dolayı bir gecikme varsa bu tehlikeli bir durum mu peki? Acil bir durum olabilir mi ben biraz panik yaptım da çünkü.

5. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Rica ederim tehlikeli bir durum yok ama hekime görünmekte fayda var.

Adet geciktiriden kaç gün sonra regl olunuyor? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. adetin son gününden kaç gün sonra hamile kalınabilir

adetin son gününden kaç gün sonra hamile kalınabilir

adetten kaç gün sonra hamile kalınır adet bittikten kaç gün sonra hamile kalınır adet bitiminde kalanlar adetin bitiminden bitiminden gebe herkese merhaba...yeniyim buralarda..pekte bilgim yok açıkçası...internette yazan yazılarda beni pek aydınlatmadı.. sorum şu..benim adetim 22 ekimde bitti yani edetimin üstünden 15 gün geçti..ama sabahları çok fazla bulantım oluyor.gün içinde de oluyor...
  2. Regl bittikten kaç gün süre sonra hamile kalınır kızlar

Regl bittikten kaç gün süre sonra hamile kalınır kızlar

Kızlar şunu merak ediyorum regl bittikten kaç gün sonra hamile kalabilirim. Yada eşimle birlikte olabilirim. Bu yumurtlama günü 15. gün mü tam olarak ? Bebek istiyoruz da bilgi verir misiniz .
  3. Duphaston kullandıktan kaç gün sonra adet olunur

Duphaston kullandıktan kaç gün sonra adet olunur

Duphaston tablek kullandıktan kaç gün sonra adet olunur oldunuz ? İleri tarihlere ertelenmiş regl döngüsünün düzenlenmesi adına doktorlar tarafından yazılan bu hapı sizler kaç gün kullandınız ? Kullandıktan ne kadar süre sonra adet oldunuz kızlar ? Bu hapı kullandıysanız ve bilgileriniz var ise, lütfen konunun altından bizlere bu konu hakkındaki sorularınızı ve düşüncelerinizi iletin. Diğer...
  4. Adet kanaması  kaç gün sürer?

Adet kanaması kaç gün sürer?

normal adet periyodu nedir,kaç gün adet olunur,adet kaç gün devam eder,normal adet kanaması kaç gün sürer,normal adet süresi ve miktarı hakkında bilgiler Adet (regl, mens) kanamasının 2-7 gün arasında sürmesi normal kabul edilir. sadece 1 gün kanama olup bitmesi az miktardadır ve sebebin araştırılması gerekir. 7 günden fazla süren kanamalar da uzun kabul eedilir ve nedenin araştırılması...
  5. Adet gecikmesi kaç gün olur?

Adet gecikmesi kaç gün olur?

Hamilelik, emzirme ve menopoz adet gecikmesinin ilk akla gelen, genel nedenleridir ancak kilo değişimi (kilo almak ya da vermek), stres (duygusal stres ya da hastalık veya ağır egzersiz gibi nedenlerden kaynaklanan fiziksel stres), kullanılan ilaçların yan etkisi ve hormonal problemler de adet gecikmesine yol açabilir. Başka bir sebep söylemek gerekirse, bir kadın doğum kontrol haplarını...

Sayfayı Paylaş