gebe
  1. muro

muro Forum Okuru

adet gelırse hamıle kalma olur mu

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında muro tarafından paylaşıldı.

Selam melekler ben merak ediyorum adet gelince hamile kalma riski var mı yani hamile olabilir miyim ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Evet,hamile olabilirsiniz.Çünkü pek çok melek halk arasında ''üstüne görmek'' denilen bu durumu yaşayabilir.En iyisi bir doktora görünmeniz olacaktır.
    Ayrıca forumumuzda bulunan aşağıda ki linki de inceleyebilir,sizin durumunuzda olan meleklerin yaşadıklarından bilgi sahibi olabilirsiniz..

gebelik belirtileri

3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz,
    Evet,hamile olabilirsiniz.Çünkü pek çok melek halk arasında ''üstüne görmek'' denilen bu durumu yaşayabilir.En iyisi bir doktora görünmeniz olacaktır.
    Ayrıca forumumuzda bulunan aşağıda ki linki de inceleyebilir,sizin durumunuzda olan meleklerin yaşadıklarından bilgi sahibi olabilirsiniz..

gebelik belirtileri

adet gelırse hamıle kalma olur mu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamileyken adet sancısı olur mu adet olunur mu ?

Hamileyken adet sancısı olur mu adet olunur mu ?

Kızlar ben iki aylık hamileyim, merak ediyorum bu hamilelikte adet sancısı gibi sancı olur mu adet olunur mu ? bu konuda bilgi sahibi olan varsa lütfen benimle paylaşabilir mi korkuyorum bebeğime bişi olcak diye bu aralar çok nanemola oldum her şeyi bebeğime bağlıyorum. Lütfen yardım edin çok uzun zamandır bebek istiyordum çok şükür oldu nolur yardım edin bana ::S
  2. Miyom Gebe Kalmaya Engel Olur mu ?

Miyom Gebe Kalmaya Engel Olur mu ?

Bu konu; miyom gebe kalmaya engel olur mu konusunda bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, kadınlarda en çok rastlanan rahatsızlıklardan biri de miyomlardır. Yaş ilerledikçe görülme sıklığı artan miyomlar kısırlık ile ilgili bir etki yaratır mı yoksa tesadüfen mı kısırlıkla uğraşan hastalarda görülür sorularına netlik kazandırmak için buyrun uzmanların görüşlerini öğrenelim... Myom...
  3. Adet bitimi yumurtlama olur mu?

Adet bitimi yumurtlama olur mu?

merhaba kızlar bu sefer araştırdım ovulasyon tahminiyle ilişkiye girmeye karar verdim ama işler ters gitti. mesela 8 gün yıkanırken 4. gün adet lekem bile bitti . hergün ateşimide ölçtüm 36 idi iki gün önce 36.5 du dün 35.6 bugün 35.4 .tahminimce yumurtlama oldu ama erken değil mi. doktorumda şehir dışında. bu yumurtlam ne kadar sürer.ayrıca belirtiler doğru yapışkan sıvı da oluşmuş. ayyy...
  4. Adet olmadan yumurtlama olur mu?

Adet olmadan yumurtlama olur mu?

Kuzlar selam Persembe gunu Kadin Dogum uzmanina gittim gebelik testi icin negatif cikti adetim gecikmisti sol yumurtaligimda 5 cm kist varmis iyi Huylu dedi ve ayni zamanda kanalda sivi birikintisinden dolayi tikanma varmis.Rahmimden parca aldilar 1 Ay sonra sonuc cikacakmis neden oldugu arastiracaklarmis. Ve tikanikligida o esnada actilar. Tekrar ulturasonla bakti acildi dedi. Sag tarafta...

Sayfayı Paylaş