gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Adet gören kadınların günlük bakımı

Konu, 'Kadın Haberleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

ped numarası ped numaraları kaçtan başlar numaraları kaçtır Adet kanamasının olduğu dönemlerde sık sık ped değiştirmek gerekir. Çünkü ped kanı hızlı bir şekilde emiyor ve ağırlaşıyor. Bunun beraberinde enfeksiyon gündeme gelmeye başlıyor. O yüzden yoğun olduğu ilk 2 günde sık sık yani bir kaç saate ped değiştirilmeli, yanınızda mutlaka yedek iç çamaşırı ve ped bulundurulması lazım çünkü bunlar çalışan kadınlarda çok önem kazanabiliyor. Buna dikkat etmek gerekir. Banyo yapmada herhangi bir sakınca yok ama tabi ki duş şeklinde onun dışında günlük bakım diyince akla hemen cinsel ilişki gelir. Eğer çok eşli yaşam tarzı yoksa yani bakteri enfeksiyonun kolay olabileceği bir yaşam tarzı yoksa adet döneminde beraber olabilir. Yalnız bunlar kadınları çok rahatsız eden birşey olduğu için erkeklerin bu konuda çok fazla ısrarcı olmaması gerekiyor. Adet kanamasının olduğu günler enfeksiyona en açık olan günler onu akılda bulundurmak lazım ve ona göre önlem almak gerekiyor.

Adet gören kadınların günlük bakımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şiddet gören kadın boşanmak istiyor...

Şiddet gören kadın boşanmak istiyor...

İstanbul'da 2004 -2007 yılları arasında maddi durumu yetersiz olan 8 bin 574 kadın, adli yardım almak amacıyla İstanbul Barosu Kadın Hakları Merkezi'ne başvurdu İstanbul Barosu Kadın Hakları Merkezi'ne yapılan başvurular arasında birinci sırada boşanma davaları yer aldı. Bu davaların en önemli nedenini ise "şiddet" oluşturuyor. İstanbul'da 2004 -2007 yılları arasında maddi...
  2. üstüne adet gören var mı??

üstüne adet gören var mı??

üstüne görenler üstüne adet görenler gören varmı adet gören var mı üzerine görme arkadaşlar üstüne gören var mı? varsa bildiklerini yaşadıklarını yazar mı??? lütfeeeeeen bekliyorummmmm:esra:
  3. üstüne adet gören var mı?

üstüne adet gören var mı?

üstüne adet görenler üstüne adet gören var mı görmek nasıl olur gören hayvanlar Herkese selam üstüne adet goren varmı nasıl oluyor normal adet gıbı mı yada az mı merak edıyorum..yazarsanız sevınırım
  4. hamileyken adet gören var mı ?

hamileyken adet gören var mı ?

slm herkeze.aranızda yeniiyim.5 aydır korunmuyorum ama hala hamile değilim.geçen ay adet gördüm ama sanki hamile gibi belirtilerim var.acaba hamile olabilir miyim ?
  5. Adet gören biri hamile olabilir mi ?

Adet gören biri hamile olabilir mi ?

adet gören biri gebe kalmış olabilirmi,adet gören biri hamile kalmış olabilirmi,adet gören bir kadın hamile olabilirmi Adet gören birisinin hamile olup olamayacağı hakkında Tahlil.com'a özellikle de kadın okurlarımızdan yüzlerce soru geliyor. Tahlil.com olarak bu konuda tüm okurlarımızın anlayacağı dilde bir yazı hazırladık.Özellikle çeşitli internet siteleri ve forum sitelerinde bu konuda...

Sayfayı Paylaş