gebe
  1. Melis Şahin

Melis Şahin Forum Okuru

adet görüyorum fakat adetim her zamankinden daha kısa sürdü ve birdaha olmadım. hamil

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Melis Şahin tarafından paylaşıldı.

adet görüyorum fakat adetim her zamankinden daha kısa sürdü ve birdaha olmadım. hamilemiyim

adet görüyorum fakat adetim her zamankinden daha kısa sürdü ve birdaha olmadım. hamil konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. farlutal kullandım ve adet olmadım

farlutal kullandım ve adet olmadım

farlutal kullandım adet olmadım farlutal kullanımından kaç gün sonra adet olunur kullandıktan kaç gün sonra olunur kullandıktan görülür nedir arkadaşlar mrba lütfen bna hmn cvp yazın bna doktorum farlutal hap verdi ve biteli 5 gün oldu daha adet olmadım hiç bir adet belirtim yok ve adetim de 16 gündür gecio acaba hamilemiyim :yumurta:
  2. Adet olmadım

Adet olmadım

Merhaba. 5sınıfın mayısnda aadet oldum. 3yıl geçti üstünden. bu yılın subatında adet olmadm. şuan 15 yaşındayım. agustosta olmadım öbür aylar oldum ama :S 18 yaşında kadar böyle şeyler normaldir diye duydum. sizinde fikirlerinizi öğrenblrmym lütfen
  3. Hamileyim adet mi görüyorum ?

Hamileyim adet mi görüyorum ?

Kızlar hamileyim ve regle benzer yani adete benzer kanamalarım var acaba ben adet mi görüyorum yoksa korkmalımıyım anlayamadım bilgisi olanlar bana yazabilir mi lütfen. Ne yapayım şimdi ben.
  4. Adet olmadım  hamile olabilirmiyim?

Adet olmadım hamile olabilirmiyim?

adet olmadım hamilemiyim,adet olmayan kadın hamilemidir,adet olamama gebelik belirtisimi,adet olamama ve hamilelik hakkında bilgiler 8 aylık evliyim 1 aydır adet olmadım gebelik testlerim negatif,muayene oldum gebelik yok dendi buna rağmen hamile olabilirmiyim Merakınızı kanda yapılan gebelik testiyle giderebilirsiniz. Bazı internet sitelerindeki yalan yanlış bilgiler nedeniyle bir çok...
  5. Adet görüyorum fakat kasigim segiriyor sizce hamile olma ihtimalim var mi?

Adet görüyorum fakat kasigim segiriyor sizce hamile olma ihtimalim var mi?

Adet görüyorum fakat bugün belli bir suredir sol kasigim segiriyor. Ayrıca sol kasigimda bir agirlik var. Sizce hamile olmuş olabilir miyim?

Sayfayı Paylaş