gebe
  1. Bayankirmizioje1

Bayankirmizioje1 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Adet görüyorum fakat kasigim segiriyor sizce hamile olma ihtimalim var mi?

Konu, 'Kadınlar' kısmında Bayankirmizioje1 tarafından paylaşıldı.

Adet görüyorum fakat bugün belli bir suredir sol kasigim segiriyor. Ayrıca sol kasigimda bir agirlik var. Sizce hamile olmuş olabilir miyim?

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba ;
    Mens oldu iseniz gebe değilsiniz.Kasık ağrısının mens döneminde olması olağan bir durumdur.Rahim kaynaklı bir sorunda olabilir.Jinekoloğa görünüp muayene olmanızda fazyda var.

Adet görüyorum fakat kasigim segiriyor sizce hamile olma ihtimalim var mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. adetime 5 gün var acaba hamile miyim

adetime 5 gün var acaba hamile miyim

hamile miyim adete 5 gün kala hamilelik belirtileri adetime 2 gün var hamilemiyim adetime 3 var hamilemiyim 1 hafta 5 selam, ben aranıza yeni katıldım ama yaklaşık iki aydır yazılanları takip ediyorum. en son adetimin ilk günü 21 ağustos. ve ben yumurtlama gününden bir gün önce ilişkiye girdim. adet günüme bir hafta kala sabah mide bulantısı ile uyandım ve öğlene kadar başağrısı, bulantı ve...
  2. Arkadaşlar Sizce hamile olma ihtimalim nedir?

Arkadaşlar Sizce hamile olma ihtimalim nedir?

Arkadaşlar adetime 3 gün var ve kasıklarımda ani batmalar oluyor.Ama çok çabuk kayboluyor 10 gün kadar öncede adet sancısı gibi kasıklarımda ağrı vardı son günlerdede çok yorgunum ve uykum var...test yapmaya bile korkuyorum.Sizce nezaman test yapıyım ve Sizce ben hamile olabilirmiyim?
  3. Hamileyim adet mi görüyorum ?

Hamileyim adet mi görüyorum ?

Kızlar hamileyim ve regle benzer yani adete benzer kanamalarım var acaba ben adet mi görüyorum yoksa korkmalımıyım anlayamadım bilgisi olanlar bana yazabilir mi lütfen. Ne yapayım şimdi ben.
  4. Hamile olma ihtimalim nedir sizce?

Hamile olma ihtimalim nedir sizce?

Merhabalar; 1,5 senedir evliyim. Adetim düzensiz. 3 aydır düzenli adet olmaya başladım. Tabi çocuk denemesine de 2 ay önce başladık. Bu ay karın ağrılarım oldu iştahım açıldı, bide meme uçlarım daha bi belirgin. Bu sabah test yaptım. 2.çizgi varla yok arası gibi bir şeydi. Adetim düzensiz olduğu için anlayamıyorum. Sizce hamile miyimdir??
  5. Hamile miyim Adet görüyorum bu olabilir mi

Hamile miyim Adet görüyorum bu olabilir mi

Merhaba melekler sizlere bir sorum olacak. Ben merak ediyorum da acaba Hamileyken duzenli adet gorulur mu ? Bu mümkün mü bununla ilgili hamile iken düzenli adet gören hatta adet diye hamile olduğundan şüphelenmeyen ama hamileliği daha sonra ortaya çıkan kişiler var mı merak ediyorum. Teşekkürler.

Sayfayı Paylaş