gebe
  1. baby26

baby26 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3

adet günüm uzadı

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında baby26 tarafından paylaşıldı.

eylül 13 de evlendım ağustos ayına kadar duzenli 30 günde adet goruyodum.son 3 aydır adet aralığım 36-37 güne uzadı .bunun sebebı ne olablır .bebek ıstyoruz ayrıca,ıdrar yolu ılthabı var kımı sıtede hamılelk ıcın sorun degıl yazıyo kımısınde hamılelık oranını yok denecek kadar aza ındırıır dıyo.Neye ınansam bılemıyorum :) :(

2. kızılsaç

kızılsaç Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    18
    ancak kronik iltihabi hastalıklar hamilelik oranını azaltır.tedavi olunca geçer bu hastalık

3. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Evliliğin ilk aylarında mens döngüsünde değişim olabilir.Enfeksiyonlarda türüne göre gebe kalmada sıkıntı yaratabilir.

4. baby26

baby26 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    ekım 10da doktora gorundum ılthap yok dedı.bıde ıkı gundur mem ucu hassaslaşması var ayrıca karında şişlik

5. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Belirtiler yanıltıcı olabilir. Gecikme mevcutsa test yapın..

6. baby26

baby26 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    tşk edrm :)

BEYZA21 bunu beğendi.
adet günüm uzadı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adet Günü Değişenler Ne Yapmalı?

Adet Günü Değişenler Ne Yapmalı?

adet olmak için ne yapmalı adet günleri olunca ne yapılmalı günü günümü unuttum Daima adet günleri değişenler, ihtiyat tarafını tutarak amel ederler. bir ayda yedi, diğer ayda sekiz gün adet gören, sekizinci gün oldu mu yıkanır ve namazlarını kılar, ramazan ayında ise orucunu tutar. Çünkü sekizinci gündeki kanın, adet üstü fazla kan olması ihtimali vardır. Fakat sekizinci gün...
  2. Adet Günü Gecikme Sebepleri

Adet Günü Gecikme Sebepleri

Bu konu; Adet Günü Gecikme Sebepleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, zaman zaman kadınların regl tarihlerinde gecikmeler yaşanabilir. Bu gecikmeleri nen güzeli elbette ki gebelik durumudur. Ancak bazı rahatsızlıklar da reglin gecikmesine sebep olabilirler. Bu sayfamızdaki makalede sizlere regl gecikme nedenlerinden bahsedeceğiz... 1. Stres Stres hayatınızdaki birçok...
  3. adetin son günü hamilelik riski

adetin son günü hamilelik riski

Adet döneminin son günü korumasiz ilişkiye girdik çok az kanamam vardi gün icinde akşamında ise ilişki gerçekleşti ve spermler içime gitti hamile kalma olasılığım yüzde kaç . Şimdiden teşekkürler
  4. Adetin ilk günü nasıl hesaplanır?

Adetin ilk günü nasıl hesaplanır?

adet günü hesaplama,adet tarihi hesaplama,adet gününü nasıl hesaplarım,adet döngüsünü hesaplama hakkında bilgiler Adet döngüsü, üreme döneminde olan kadınların ortalama olarak 28 günde tekrarlayan sürecidir. Bu döngü son adet tarihinin ilk günüyle, sonraki adet döneminin ilk günü arasında geçen süreyi anlatır. Bu süreç 28 gün olarak kabul edilse de, 21 ve 35 gün arasındaki günlerde, normal...
  5. adetin son günü hamile kalınırmı

adetin son günü hamile kalınırmı

merhaba ben adete 1 gün kala ilişkiye girdim ertesi gün adet oldum bu ay adt olmadım acaba hamilemiyim ? adetten 1 günce hamile kalınırmı?
Etiketler:

Sayfayı Paylaş