adet gurunce hamıle kalınır mı adete 2 uc gun kala

• Konbuyu başlatan çiçeekk
  • Başlangıç tarihi
Ç

çiçeekk

Forum Okuru
adet gurunce hamıle kalınır mı adete 2 uc gun kala
arkadaşlar bnm mıde bulantum gogus ucu ağrıları halsızlık iştahsızlık gbı seyler oluove bebek ıstıoruz o yüzden korunmuorum ve ayın 7 sınde adet gordum ilk gun hep pelteklı geldi 3 gun surdu adetım ve hc kanamam olmadı ynı cok cok az geldı normelde bole olmuodu 1 hafta feln suruodu kanamamda normal oluodu bı kac kışı hamıle olablrsn adetten once kaldısa bebek yerını temızlıodur feln dediler acaba bilen vrsa veya bole bısı basına gelen varsa yardımcı olabılır mı??

canım doğru sölemişler benim 2 ablamda adet oldu hamile kaldıktan sonra hemde tam olarak adet..sonra öğrendilerkii hamilelermişş cnm herşey olabilir biraz bekle kanda gebelik testi yaptır net sonuç alırsınn cnmm

Canim bende hamileyken adet oldum. 1 haftalikmis ama bilmiyoduk bidahaki adetini bekle sabirla hersey ortaya cikar o zaman. Insallah guzel haberler alirsin :) Hakkinda hayirlisi olsun :)

tmm canım b nm sağol peki yanı hc kanamam olmadı yok sayılacak kadar az oldu adetım gelmeden 3 gun once test yptım bısı çıkmadı testten 3 gn snra adet oldum ılk gun aşırı peltek olarak geldı ondn snra 2 gun surdu cok cok az geldı ynı bı kc arkım çocuk olblr dedı yerını temızlıodur ondn adet gelmıstr dedi ama bılemıorum pekde anlamıorum bu konuları

Geri