gebe
  1. çiçeekk

çiçeekk Forum Okuru

adet gurunce hamıle kalınır mı adete 2 uc gun kala

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında çiçeekk tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar bnm mıde bulantum gogus ucu ağrıları halsızlık iştahsızlık gbı seyler oluove bebek ıstıoruz o yüzden korunmuorum ve ayın 7 sınde adet gordum ilk gun hep pelteklı geldi 3 gun surdu adetım ve hc kanamam olmadı ynı cok cok az geldı normelde bole olmuodu 1 hafta feln suruodu kanamamda normal oluodu bı kac kışı hamıle olablrsn adetten once kaldısa bebek yerını temızlıodur feln dediler acaba bilen vrsa veya bole bısı basına gelen varsa yardımcı olabılır mı??

2. *LAVİNNYA*

*LAVİNNYA* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    557
    Ödül Puanları:
    93
    canım doğru sölemişler benim 2 ablamda adet oldu hamile kaldıktan sonra hemde tam olarak adet..sonra öğrendilerkii hamilelermişş cnm herşey olabilir biraz bekle kanda gebelik testi yaptır net sonuç alırsınn cnmm

3. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Canim bende hamileyken adet oldum. 1 haftalikmis ama bilmiyoduk bidahaki adetini bekle sabirla hersey ortaya cikar o zaman. Insallah guzel haberler alirsin :) Hakkinda hayirlisi olsun :)

4. çiçek.

çiçek. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tmm canım b nm sağol peki yanı hc kanamam olmadı yok sayılacak kadar az oldu adetım gelmeden 3 gun once test yptım bısı çıkmadı testten 3 gn snra adet oldum ılk gun aşırı peltek olarak geldı ondn snra 2 gun surdu cok cok az geldı ynı bı kc arkım çocuk olblr dedı yerını temızlıodur ondn adet gelmıstr dedi ama bılemıorum pekde anlamıorum bu konuları

5. çiçek.

çiçek. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    peki karakuzucum bn bı hafta bekleyp test ypmama gerek var mı bn da 2 aylık ewlıyım

adet gurunce hamıle kalınır mı adete 2 uc gun kala konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adetten hemen sonra ilşkiye girilirse hamile kalınır mı?

Adetten hemen sonra ilşkiye girilirse hamile kalınır mı?

adetten hemen sonra hamile kalınırmı adet bittikten hemen sonra hamile kalınırmı adetten ne zaman kalınır Arkadaşlar yumurtlamaydı adet günüydü derken kafam allak bullak oldu.Benim tanıdığım birkaç kişi adetten hemen sonra hamile kaldıklarını söylüyorlar ve çok eminler.Sizce adet bittikten hemen sonra ilişkiye girilirse hamile kalınır mı?
  2. Adetten hemen sonra hamile kalınır mı ?

Adetten hemen sonra hamile kalınır mı ?

Adetten hemen sonra hamilelik olur mu Adetten sonra hamilelik Adetten bir hafta sonra hamile kalınır mı Adetten bir kaç gün önce yada sonra gebe kalınabilinir mi konusunu çok düşündüğünüzü biliyorum kızlar bu konu hakkında istiyorum ki sizlerin aklındaki soruları bir nebze olsun azaltayım. Öncekilke Adet hakkında bilgi vereyim size, Adet olayı, olgunlaşan yumurtaların döllenmeden ( yani...
  3. Adetliyken adetten önce hamile kalınır mı

Adetliyken adetten önce hamile kalınır mı

Arkadaşlarım ben adetliyken eşimle birlikte olduk 2 çocuğum var hamile kalmak istemiyorum acaba adetliyken hamile kalınır mı bu mümkün mü bana lütfen bilimsel yazılar yazın birde gerçekleri söyleyin :Z
  4. Adet Biter Bitmez Hamile Kalınır Mı?

Adet Biter Bitmez Hamile Kalınır Mı?

adetten hemen sonra hamile kalınırmı,adet sonrası ilişkiye girdim hamile kalırmıyım,adetliyken hamile kalınırmı,adetten hemen sonra birliktelik ve hamilelik hakkında bilgiler Adet döneminde kadınlar adet biter bitmez hamile kalırmıyım sorusu bir çok kadınların ortak sorunudur. Eger hamile kalmak istemiyorsanız en dogru yol korunmaktır. Uzman doktorların bir çok araştırmalarında bu sorunu...
  5. Adete 1- 3 gün kala hamile kalınır mı ?

Adete 1- 3 gün kala hamile kalınır mı ?

Gebe kalmak için gebeliğin ne zaman ve hangi günlerde oluştuğunu bilmek lazım.Gebelik için ayda 6 altın gün var.Bu altın günler yumurtlama günleridir.Yani adetin ilk gününden itibaren 11 ,14 ila 17 nci günler arasıdır.Bu kural adeti düzenli olan bayanlar için geçerlidir.Bu konuyu detaylı anlatıcaz lakin öncesi Yumurtlama kaç gün sürer , Yumurtlama kaçıncı gün olur adlı konularımızı da...

Sayfayı Paylaş