gebe
  1. Huzur_79

Huzur_79 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Adet kanamasinin bittigi ilk gün hamile kalinir mi

Konu, 'Kadınlar' kısmında Huzur_79 tarafından paylaşıldı.

Arkadaslar merhaba ben araniza yeni katıldım adet kanamasinin bittiği ilk gün hamile kalan var mı?

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba hoş geldiniz..
    Her dönem gebe kalmak mümkündür..Düzensiz ovülasyon ile.

3. ceylancigdem

ceylancigdem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meraba evet kalabilirsiniz benim bi tanidigim o sekilde kalmisti

Adet kanamasinin bittigi ilk gün hamile kalinir mi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. adetime 5 gün var acaba hamile miyim

adetime 5 gün var acaba hamile miyim

hamile miyim adete 5 gün kala hamilelik belirtileri adetime 2 gün var hamilemiyim adetime 3 var hamilemiyim 1 hafta 5 selam, ben aranıza yeni katıldım ama yaklaşık iki aydır yazılanları takip ediyorum. en son adetimin ilk günü 21 ağustos. ve ben yumurtlama gününden bir gün önce ilişkiye girdim. adet günüme bir hafta kala sabah mide bulantısı ile uyandım ve öğlene kadar başağrısı, bulantı ve...
  2. adetime üç gün var hamile miyim

adetime üç gün var hamile miyim

hamile miyim hamılelık testi aldım sonuç negatıf cıktı ama 4 5 gün adetimi geçti testin sonucu doğrumudur, adet olmamaın sebebi başka ne olabılır normalde cok düzenliydi
  3. Adetim 8 gün gecikti hamile olabilir miyim ?

Adetim 8 gün gecikti hamile olabilir miyim ?

Adetim 8 gün gecikti acaba hamile olabilir miyim nelere bakmam gerekiyor arkadaşlarım. Öyle belirti yok ta çok uykum geliyor bu hamilelik belirtisi olabilir mi yardım lütfen :S
  4. Yumurtlama Olmadan Hamile Kalinir Mi?

Yumurtlama Olmadan Hamile Kalinir Mi?

ovülasyon olmadan hamile kalınırmı,yumurtlama olmadan gebe kalmak mümkünmü,hamile kalmak için yumurtlamanın olmasımı lazım,yumurtlama hakkında bilgiler Bir kadının yumurtlama gününde (ovulasyon döneminde) olmadan hamilelik olması mümkün müdür? yumurtlama gerçekleşmeden de hamilelik meydana gelebilir mi? Bu sorulara cevap vermedee önce hamilelik nasıl olur açıklamak gerekir. hamilelik...
  5. Adetimde 5 gün gecikme var hamile miyim ?

Adetimde 5 gün gecikme var hamile miyim ?

merhaba ben 1 aylık evliyim gecen ay 24unde adet oldum fakat şuan 5 gun gecikmem var. doktora gittim 2 hafta öncesinde kan testi yaptırdım negatif cikti şuan 5 gun gecikmem oldu acaba hamilemiyim lütfen yardımlarınızı bekliyorum.

Sayfayı Paylaş