gebe
  1. ilknur ilknur

ilknur ilknur Forum Okuru

adet olamıyorum kan testi yaptırdım

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında ilknur ilknur tarafından paylaşıldı.

17 kasim son adetim ve suan 20 kasim olmadim. 18 inde kan testi yaptirdim 0,15 ve idrar testlerim negatif hamilemiyim sizce ? dokror izinliydi gösteremedim. sogan suyuna baslasammi yeniden kan vercem ? Teşekkürler

2. ilknur ilknur

ilknur ilknur Forum Okuru

17 kasim son adrtim 20 aralik suan yanlis yazmisim :)

adet olamıyorum kan testi yaptırdım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. benim adetim 6 gün gecikti idrar testi yaptırdım

benim adetim 6 gün gecikti idrar testi yaptırdım

gebelik Mrb. benim adetim 6 gün gecikti idrar testi yaptırdım negatif cıktı ama baş dönmem halsizlik ve mide bulantım var ne yapmalıyım bana yardımcı olurmusunz:fear:
  2. kızlar kan testi yaptırdım 3047 çıktı kaç haftalık hamileyim

kızlar kan testi yaptırdım 3047 çıktı kaç haftalık hamileyim

gebelik kızlar kan testi yaptırdım 3047 çıktı kaç haftalık hamileyim bana yardımcı olurmusunuz?
  3. 2 haftadır adet olamıyorum

2 haftadır adet olamıyorum

nısan 6da adet oldum hala olmadım kıst varmıs ama kıst bu kadar gecıkme yapar mı??
  4. Bu gün kan testi yaptırdım 43.2 çıktı doktor pozitif dedi

Bu gün kan testi yaptırdım 43.2 çıktı doktor pozitif dedi

Bu gün kan testi yaptırdım 43.2 çıktı doktor pozitif dedi fakat ben o heyecanla soramadım bu değer normal mı kaç haftalık hamileyim diye
  5. kan testi yaptırsam çıkar mı?

kan testi yaptırsam çıkar mı?

merhaba.benım adetım 7 gun gecıktı.döllenmeden bu yana 12gun gectı.dun erken gebelık testı yaptım negatıf cıktı.bugunde azda olsa kanamam var sızce regl mı lekelenme mı? kahverengı olarak geldı basta ama kırmızı olarak devm ettı.cok kasık agrım var.kanda gebelık testı yaptrsam cıkar mı sızce.erken oldugu ıcın cıkmaz dıye okkuyorum her yerde .yardımcı olursanız cok sevınırım

Sayfayı Paylaş