gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Adet olduğum zaman denize girebilir miyim ? Ne öneriyor sunuz ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarım havalar ısındı ve bi kaç gün sonra denize gideceğiz antalya bölgesinde ama büyük ihtimalelle adet olacam erkek arkadaşımda gelecek ne yapacağım ya ben denize girebilir miyim ? Ped mi kulanacam bana fikir verin lütfen ben daha kızım tampon diyorlar o nasıl kullanılıyor bana bir zarar verir mi ?

Adet olduğum zaman denize girebilir miyim ? Ne öneriyor sunuz ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadın Olduğumuzu Ne Zaman Anlarız?

Kadın Olduğumuzu Ne Zaman Anlarız?

bakire olup olmadığını nasıl anlarız bakire olduğumuzu nasıl anlarız kız olduğumuzu olup olmadığını anlarım *Bir kadın ne zaman anlar hayatını yalnız yaşayabileceğini ve bunun bir kabus olmadığını? *Bir kadın ne zaman anlar yaşı yirmide olsa, bakire de olsa “kız” değil ama genç bir kadın olduğunu; “kız” kelimesinin genç kadınlara toplum içersinde zarar verdiğini? *Bir kadın ne zaman...
  2. Deniz Seki Hapse Girebilir

Deniz Seki Hapse Girebilir

SAVCI, DENİZ SEKİ'NİN SERBEST BIRAKILMASINA İTİRAZ ETTİ. YAKALAMA KARARI ÇIKARILMASINI İSTEDİ... Geçtiğimiz cuma günü düzenlenen kokain operasyonunda 16 kişiyle birlikte gözaltına alınan Deniz Seki, 'Suçum sadece uyuşturucu kullanmak, kimse için uyuşturucu madde temin etmedim. Pişmanım, bir daha kullanmayacağım' diye ifade verdikten mahkeme tarafından tutuksuz yargılanmak üzere serbest...
  3. Hamileyim denize girebilir miyim ?

Hamileyim denize girebilir miyim ?

Kızlar ben acayip şekilde evhamlıyım yaklaşık 6 aylık hamileyim ve denize girmek istiyorum. Benim durumumda olan var mı ? Denize girmek sakıncalı değil dimi kızlar ? Lütfen bana yorum yazın yaa :S
  4. adet döneminde ağrı kesici kullananlar ne öneriyor bana

adet döneminde ağrı kesici kullananlar ne öneriyor bana

iyi günler, adet dönemlerim korkunç geçiyor, ben de ağrı kesici alıyorum ama zararı var mı ?
  5. Gebeyken Denize Girebilir miyim?

Gebeyken Denize Girebilir miyim?

gebeyken denize girilir mi hamileyken denize girilir mi Sevgili melekler, yaz geldi, tatil sezonu açıldı. Bembeyaz kumsallar ve masmavi deniz sizi bekliyor. Eğer gebeyseniz bu sizin için sorun değil. Çünkü denizin temizliğinden eminseniz ve gebeliğiniz normal seyrinde ilerliyorsa, yüzmek sizin için son derece faydalı bir egzersiz. İşte uzmanların verdiği bilgiler... Hamileler için...

Sayfayı Paylaş