Adet oldum hamilemiyim

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında Editör tarafından paylaşıldı.

1. Editör

Editör Administrator Kayıt: 22 Aralık 2011

Adet oldum hamilemiyim Adet oldum hamile kalırmıyım
    Adet oldum hamile olabilirmiyim

Hamilelik için çalışmalar yapan ve regl olduktan sonra bile bu soruları kendine yöneltenlerden misiniz ? O zaman bu konuyla lakalı ( ki evet kabul ediyorum tüm kadınlar evet der çünkü ) sizlere bilgiler vermek istiyorum.

Öncelikle lütfen aşağıda başlıkları bulunan daha önceden açılmış konularımızı inceleyin.

http://www.meleklermekani.com/gebelik/193302-ustune-gorme-olayini-yasayan-var-mi-acill-cvp-bekliyorum.html
    [​IMG] üstüne görme nedir nasıl anlaşılır | melekler mekânı

Buradaki konulardan da anlaşılıyorki kızlar, bu durum binde bir olmakta. Sizler acaba diye düşündükçe bunların adı arkası kesilmeyecektir. Bana göre adet oldu iseniz ve göğüslerinizde inanılmaz hassasiyet ve dokunamama hissi var ise,

Kandan gebelik testi yaptırmamışsanız.

Bir şansınız olabilir... Belki bu onda bir yada binde bir sizinde başınıza gelmiş olabilir. Onun için kandan gebelik testi ile bir kez daha test yaptırmanızı tavsiye ediyorum. En azından bu, kafanızdaki düşüncelerden sıyrılmanıza yardımcı olacaktır.
    Bu konuda sorularınız var ise içtenlikle cevaplayacağımı bildirmek isterim.

Sevgiler.

2. birumuttuhep

birumuttuhep Forum Okuru Kayıt:

Adet oldum ama hamilelik belirtilerim de var ne yapmam gerek yardmcı olurmusunuzzz ?
Adet oldum hamilemiyim konusuna benzer içeriklerimiz
  1. hamilemiyim gitgide adetlerim düzensizleşti

hamilemiyim? 19 aylık bir kızım var.6-7 aydır 2.çocuk olmasını istiyoruz eşimle birlikte.ama her defası başarısız oluyor.gitgide adetlerim düzensizleşti.yumurtlama zamanlarımıda ayarlayamıyorum artık.son adetim daha bir değişik oldu.ilk günü lekelenme oldu.karın ağrısı,bel ağrısı ama 2.gün kahverengi bir şekilde akıntı oldu hala karın ağrısı var.normaldede ağrım olur ama ilk günü olur ve...
  2. Adetime 14 gün var Hamilemiyim ?

adetime 14 gün var ama kasıklarım sızlıyor ğögüslerim acıyo dokunamıyorum belim ve bacaklarımda ağrıyor size hamilemiyim ?test yapsam çıkmaz dimi daha çok erken test için :(
  3. Adet olmadım acaba hamilemiyim ?

merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım uzun zamandır yazdıklarınızı okuyorum. bende 5 aylık evliyim. evlendiğimden beri 18 ile 20 günde bir adet oluyorum ama bu ay 30 gün oldu hala adet olmadım 4 gün önce test yaptım negatif çıktı:(:( ne yapmam gerekiyor acaba hamlemiyim biri bana yol gösterse sevinirim. şimdiden teşekkür ederim...
  4. adetim gecikti.. hamilemiyim acaba?

Merhaba.. Dogum kontrol hapini birakali 4 ay oldu. Her ay umutla bekliyorum gebe olmayi ama malesef her ay hayal kirikligina ugruyorum. Bu ay adetime 1 hafta kala kahverengi akintim old. Iki gun ust uste birkerelik. Dün adetim gelmesi gerekti ve hala gelmedi. Zaman gectikce daha cok heycanlaniyorum. Yarin gebelik testi yapicam gelmezse. Iki gundur de surekli wc ye cikiyorum. Ve bi kac gun...
  5. Adetim gecikti hamilemiyim

Merhaba benim adetim gecikeli 6 gün oldu dün hem idrar hem kan tahlili yaptırdım ama negatif çıktı hamile olma şansım var mı ?

Sayfayı Paylaş