Adet oldum hamilemiyim

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında Editör tarafından paylaşıldı.

1. Editör

Editör Administrator

Adet oldum hamilemiyim Adet oldum hamile kalırmıyım
    Adet oldum hamile olabilirmiyim

Hamilelik için çalışmalar yapan ve regl olduktan sonra bile bu soruları kendine yöneltenlerden misiniz ? O zaman bu konuyla lakalı ( ki evet kabul ediyorum tüm kadınlar evet der çünkü ) sizlere bilgiler vermek istiyorum.

Öncelikle lütfen aşağıda başlıkları bulunan daha önceden açılmış konularımızı inceleyin.

http://www.meleklermekani.com/gebelik/193302-ustune-gorme-olayini-yasayan-var-mi-acill-cvp-bekliyorum.html
    üstüne görme nedir nasıl anlaşılır | melekler mekânı
    Buradaki konulardan da anlaşılıyorki kızlar, bu durum binde bir olmakta. Sizler acaba diye düşündükçe bunların adı arkası kesilmeyecektir. Bana göre adet oldu iseniz ve göğüslerinizde inanılmaz hassasiyet ve dokunamama hissi var ise,

Kandan gebelik testi yaptırmamışsanız.

Bir şansınız olabilir... Belki bu onda bir yada binde bir sizinde başınıza gelmiş olabilir. Onun için kandan gebelik testi ile bir kez daha test yaptırmanızı tavsiye ediyorum. En azından bu, kafanızdaki düşüncelerden sıyrılmanıza yardımcı olacaktır.
    Bu konuda sorularınız var ise içtenlikle cevaplayacağımı bildirmek isterim.

Sevgiler.

Adet oldum hamilemiyim konusuna benzer içeriklerimiz
  1. 26 günde bir adet görüyorum hamilemiyim?

hamilemiyim? arkadaşlar ben enson ayın 31inde adet gördüm 26günde bir adet görüyorum yani bu ayın 25inde adet görmem lazımdı ama olmadım ve sarı akıntım geliyo bel ağrım ve tek taraflı kısa kasık arılarım oluyo bugünde baş ağrım başladı test yaptım ama negatif çıktı bilgisi olan varmı acaba hamile olabilirmiyim ilginiz için şimdiden tşkrler.
  2. Adet olmadım acaba hamilemiyim ?

merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım uzun zamandır yazdıklarınızı okuyorum. bende 5 aylık evliyim. evlendiğimden beri 18 ile 20 günde bir adet oluyorum ama bu ay 30 gün oldu hala adet olmadım 4 gün önce test yaptım negatif çıktı:(:( ne yapmam gerekiyor acaba hamlemiyim biri bana yol gösterse sevinirim. şimdiden teşekkür ederim...
  3. Adet oldum ama hamile olabilir miyim ?

Erkek arkadaşımla sürtünme yolu ile ilişki yaşadık ondan sonra 5 kez adet oldum ama eskisine göre çok azdı.8 kilo aldım ve karnım davul gibi şişiyor yemeklerden sonra özellikle.Eskiden hiç olmazdı.Sizce ben hamile olabilir miyim ? Bir kez test yaptım negative çıktı.
  4. hamilemiyim? değilim peki neden adet olmuyorum ?

merhaba arkadaşlar , forum sitelerini uzun süredir takip ediyorum. doktorlardan bir çare bulamadım ve benim gibi durumda olan arkadaşlar vardır diye paylaşmak istedim. 3 aydır evliyim . ve evlendiğmiz gece adet oldum. o günden beridir hiç adet olmadım. yaklaşık 1.5 ay önce doktora gittiğimde kist var dediler adet söktürücü ilaç verdiler gene adet olmadım. buarada gebelik testi negatif çıktı....
  5. adet oldum ama hamile olabilir miyim

kızlar bilgisi olan var mi bu ay yumurtlama günlerinde ilişkiye girdim dikkat ettim hatta mide bulantısı göğüs ağrısı. yaşadım. tam günümde adet oldum hala mide bulantısı uyku hali devam ediyor sizce hamile olabilir miyim.çok strest yapıyorum kendime.ağlama nöbetlerine giriyorum resmen Allah sevgisini gösterip aratmasın hiç kimseye

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. adet oldum hamilemiyim

,
  2. adet görüyorum hamilemiyim

,
  3. regl oldum yinede hamile olabilir miyim

,
  4. adet oldum ama hamilemiyim,
  5. 5 gün erken adet oldum hamilemiyim,
  6. 5 kere adet oldum hamilemiyim,
  7. cok adet oluyorum hamilemiyim,