gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

adet oldunuz mu? Adet olmak istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

olanlar vsarsa cevaplayabilir mi? ve anlatabilir mi?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Merhaba...
    Ergenlik dönemine girmiş bayanlarınm hepsi adet olur ki ben ve daha bir çok arkadaşımda adet olanlar grubundanız. :D Sorunuzu tam olarak anlıyamadım, şayet daha açık bir şekilde yazarsanız adet ile ilgili size merak ettiğiniz bilgileri aktarabilirim:D

adet oldunuz mu? Adet olmak istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ikinci kez adet oldum bi sorun mu  var?

ikinci kez adet oldum bi sorun mu var?

iki ay oldu doğum yapalı ikinci kez adet oldum bi sorunmu var
  2. Hamilelikte adet olmak mümkünmü?

Hamilelikte adet olmak mümkünmü?

hamile kadın adet olurmu,gebelikte adet olunurmu,hamile bayanların adet olması mümkünmü,gebelikte kanama neden olur,hamilelikte kanama ve nedenleri hakkında bilgiler Hamileliğin 10 haftalık dönemi kanamanın nispeten sık meydana geldiği bir süreçtir. annelere sorduğumuzda yaklaşık % 25 ‘şi az veya çok miktarda kanamalı bir dönem geçirdiğini söylemektedirler. Bebeğiniz henüz ana rahmine...
  3. Hamilelikte adet olmak mümkünmüdür?

Hamilelikte adet olmak mümkünmüdür?

Bir çok bayanın merak ettiği başına gelen bu durum kafalar da soru işaretine neden olmaktadır , bu duruma açıklık getirelim.Hamilelik döneminde adet olunmaz.Hamile bayanlar birkaç kere adet gördüklerini ifade ederler. Gebeyken adet görülmez ancak gebeyken kanama olabilir.Hamilelik sırasında ikinci bir yumurta oluşmayacağından dolayı Menstrual siklusta oluşmaz. Dolayısıyla bir bayan hamile...
  4. Gebelikte adet olunur mu ?

Gebelikte adet olunur mu ?

Gebelik kategorimizde bu haftaki konumuz Hamilelik döneminde adet olunurmu ? Bize bu başlık altında konuyla alakalı sorular yönlendirebilir ,en kısa zamanda sorularınıza yanıt alabilirsiniz.. Bazı internet sitelerindeki yalan yanlış bilgiler nedeniyle bir çok okurumuzun da ister istemez bu konuda kafası karışıyor.Gebelikte adet olunur mu ? Bir çok bayan hamile kaldıktan sonra bir veya...
  5. Hamilelik Döneminde Adet Olunur mu Merak Edilenler

Hamilelik Döneminde Adet Olunur mu Merak Edilenler

Hamilelik Döneminde Adet Olunur mu- Hamilelik denilen şey yumurtaların çatlaması ve güçlü bir sperm hücresinin yumurtayı döllemesi ile oluşan bir süreçtir. Her anne adayı ve baba adayının bu mucizeyi gerçekleştirmesi büyük bir olaydır aslında. Önce tabii ki Allahın bir hikmetidir bizlere evlat. Hamileliğin bu başlangıç dönemi yani yumurtanın döllenmesi sonrası en azından 15 gün sonrasında...

Sayfayı Paylaş