gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Adet olmadım acaba hamilemiyim ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım uzun zamandır yazdıklarınızı okuyorum. bende 5 aylık evliyim. evlendiğimden beri 18 ile 20 günde bir adet oluyorum ama bu ay 30 gün oldu hala adet olmadım 4 gün önce test yaptım negatif çıktı:(:( ne yapmam gerekiyor acaba hamlemiyim biri bana yol gösterse sevinirim. şimdiden teşekkür ederim...

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Biraz daha bekleyip bir doğum uzmanına görünmenizi tavsiye ediyoruz. En doğru cevabı size doktorunuz yapacağı tetkiklerle verecektir. :)

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Adet olmuyorum 1 . 5 aydir 18 yasindaym yaklasik 1 hafta once sevgilimle ilskiye girdim hamile kalmismiyimdir

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bunun için bir kan testi yaptırmanızı öneriyoruz. Kesin sonuç için bu şart.

Adet olmadım acaba hamilemiyim ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. adetim gecikti.. hamilemiyim acaba?

adetim gecikti.. hamilemiyim acaba?

Merhaba.. Dogum kontrol hapini birakali 4 ay oldu. Her ay umutla bekliyorum gebe olmayi ama malesef her ay hayal kirikligina ugruyorum. Bu ay adetime 1 hafta kala kahverengi akintim old. Iki gun ust uste birkerelik. Dün adetim gelmesi gerekti ve hala gelmedi. Zaman gectikce daha cok heycanlaniyorum. Yarin gebelik testi yapicam gelmezse. Iki gundur de surekli wc ye cikiyorum. Ve bi kac gun...
  2. 15 gündür adet olmuyorum acaba ben HAMİLEMİYİM???

15 gündür adet olmuyorum acaba ben HAMİLEMİYİM???

MERHABA , BU GÜN 15 GÜN OLDU ADETİM GEÇİKELİ 5. GÜN KAN TESTİ YAPTIM ÇIKMADI.DÜN EVDE TEST YAPTIM YİNE BİŞİ YOK İLK DEFA BU KADAR GEÇİYOR. ARA ARA KASIKLARIM VE BELİM FECİ ŞELİKDE AĞRIYOR. BAZEN ADET OLDUM DİYİYORUM AMA YİNE BİŞİ YOK. ÇILDIRMAK ÜZEREYİM. HARARET BASIYO SÜREKLİ HEMİLEDE DEGİLİM NE OLDU BANA FİKRİ OLAN VARMI ACİLLLLL
  3. Adet olmadım ama hamilede değilim neden acaba?

Adet olmadım ama hamilede değilim neden acaba?

Kadın aylık kanamaları yumurtalıklarda büyüyen yumurtanın bir fonksiyonudur. Yumurtayı büyüten hipofiz bezinden salgılanan FSH hormonudur. Yumurta yeterince büyünce ve salgıladığı kadınlık hormonu (estrojen) yeterince yükselince hipofiz bezinden gelen LH hormonu uyarısıyla çatlar ve yumurta tüpe geçer. Yumurtanın yumurtalıkta kalan kabuğu (corpus luteum) progesteron hormonu salgılar. 14 gün...
  4. Adetime 2 gün var acaba hamilemiyim

Adetime 2 gün var acaba hamilemiyim

Ya benim adetime 2 gün var adet olacak mis im gibi hissediyorum 15 gündür Goguslerim ağrıyor sertleştiler midem kaziniyor sürekli aç hissediyorum. Kasiklarim da batma lar oluyor dün normal idrar testi yaptım negatif. .. sizce hamile olma ihtimali m varmı
  5. Daha Regl olmadım acaba bende Hamilemiyim ?

Daha Regl olmadım acaba bende Hamilemiyim ?

Meraba ben 1 yillik evliyim ve bebek istiyorum en son 15 haziranda regl oldum 19unda bitti 15 temmuzda regl olmam gerekti ama 26 temmuzdan 28ine kadar az az kan geldi ve yine bu ay normalde 15inde gelmesi gerekti ve hala gelmedi doktora 5 ay once kasik agrisiyla gittim ultrasonda kist var ama regliyle bir akar hamilelige zarari olmaz dedi hamilemiyim ?

Sayfayı Paylaş