gebe
  1. gizoom2

gizoom2 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Adet olmadım

Konu, 'Tüm Sağlık Konuları' kısmında gizoom2 tarafından paylaşıldı.

Merhaba. 5sınıfın mayısnda aadet oldum. 3yıl geçti üstünden. bu yılın subatında adet olmadm. şuan 15 yaşındayım. agustosta olmadım öbür aylar oldum ama :S 18 yaşında kadar böyle şeyler normaldir diye duydum. sizinde fikirlerinizi öğrenblrmym lütfen

melike gunduzalp bunu beğendi.
  2. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0
    Ergenlik cagi devam ederken hormonlarin surekli degismesi ve yenilenmesi nedeniyle regl doneminde aksakliklar ve degisiklikler olabilir, bunun icin endise etmene gerek yok, hormonlarin zamanla duzene girecektir, fakat ust uste uzun sure regl olamazsan yada reglin normalinden cok cok uzun sure devam ederse o zaman uzman bir doktora gorunmende fayda vardir,

melike gunduzalp bunu beğendi.
  3. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    evet canım henüz ergenlik dönemindesin bu gibi durumlarda hormonlar düzensiz çalışabilirler çok endişe duyuyorsan bir doktora git en iyi cvbı sana doktor verecektir.

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bende 15 yaşındayım bi kere adet oldum daha olmadım 4 ay oldu kis olabilirmi

5. cnshu

cnshu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    cnm en iyisi doktora gidip kontol olman biz ne dersek boş tatlım

6. simge1234567

simge1234567 Forum Okuru

ben 5 gidiyom kilodumda kahverengi leke var midem acayip arıyo adet mi olcam (aneme söylemeye korkuyom)

Adet olmadım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. farlutal kullandım ve adet olmadım

farlutal kullandım ve adet olmadım

farlutal kullandım adet olmadım farlutal kullanımından kaç gün sonra adet olunur kullandıktan kaç gün sonra olunur kullandıktan görülür nedir arkadaşlar mrba lütfen bna hmn cvp yazın bna doktorum farlutal hap verdi ve biteli 5 gün oldu daha adet olmadım hiç bir adet belirtim yok ve adetim de 16 gündür gecio acaba hamilemiyim :yumurta:
  2. Adet olmadım acaba hamilemiyim ?

Adet olmadım acaba hamilemiyim ?

merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım uzun zamandır yazdıklarınızı okuyorum. bende 5 aylık evliyim. evlendiğimden beri 18 ile 20 günde bir adet oluyorum ama bu ay 30 gün oldu hala adet olmadım 4 gün önce test yaptım negatif çıktı:(:( ne yapmam gerekiyor acaba hamlemiyim biri bana yol gösterse sevinirim. şimdiden teşekkür ederim...
  3. Llutenyl kullandım adet olmadım kızlar

Llutenyl kullandım adet olmadım kızlar

lutenyl kullanımı tam olarak nasıl oluyor ben kullandım adet olmadım lutenyl kullananlar bu ilaç hakkında bana bilgi verir mi teşekkürler.
  4. ADET OLMADIM

ADET OLMADIM

KIZLAR MRB,BEN ARALIK 24 DE DOĞUM KONTROL HAPI KULLANMAYA BAŞLADIM. HAP 28 GÜNLÜK DÜ. YANİ28 TANE HAP VARDI. HAP BİTELİ 1 HAFTA OLDU VE BEN HALA ADET OLMADIM .ÖLE KORUNMASIZ İLİŞKİYEDE GİRMEDİK. AMA NEDEN OLMADIM. HAMİLE OLABİLİRMİYİM. GEÇTİĞİMİZ 2 3 GÜN SADECE ÇOK AZ KAHVERENGİ AKINTI GELDİ .BU NE DEMEK SİZCE. HAP BİTTİKDEN SONRA DA TEKRAR KULLANMADIM.KORKTUM. YARDIM EDDİİİNNNNN
  5. Adet olmadım  hamile olabilirmiyim?

Adet olmadım hamile olabilirmiyim?

adet olmadım hamilemiyim,adet olmayan kadın hamilemidir,adet olamama gebelik belirtisimi,adet olamama ve hamilelik hakkında bilgiler 8 aylık evliyim 1 aydır adet olmadım gebelik testlerim negatif,muayene oldum gebelik yok dendi buna rağmen hamile olabilirmiyim Merakınızı kanda yapılan gebelik testiyle giderebilirsiniz. Bazı internet sitelerindeki yalan yanlış bilgiler nedeniyle bir çok...

Sayfayı Paylaş