gebe
  1. isimarayananne

isimarayananne Forum Okuru

adet öncesi gebelik belirtileri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında isimarayananne tarafından paylaşıldı.

Merhabalar arkadaşlarım acaba adetten hemen önce hamilelik belirtileri hakkında bana bilgiler vermeniz mümkün mü ?= Misal ben tam olarak nelere dikkat edip nelere bakacağım. Şu anda adetime 6 gün kadar var genelde adet belirtileri ile hamilelik belirtileri birbirine karıştırılır. Tam olarak hamilelik olduğunu bana düşündürebilecek değişik bildiğiniz bmelirtiler var mı (Hamilelik yaşayan anneler cevaplarsa sevinirim )

Umarım hamileyimdir olursa ilk bebişim olcak kızlar.

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Özellikle bu tür durumlar kasıklarda şiddetli ağrı olarak ortaya çıkar ve alt kısımlarla birlikte değişik bölümlerde baski hissedebilirsin. Ama bunun net olarak şu belirtisi var diye ne bi yerde okudum nede duydum. Dolayısı ile size ben adetinize iki gün kala test öneriyorum. Özellikle bu test kandan gebelik testi olan bhcg olur ise daha net sonuç alırsınız. Umarım hamile kalmışsınızdır.
    Saygılar.

adet öncesi gebelik belirtileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelik Belirtileri tüyoları nelerdir

Gebelik Belirtileri tüyoları nelerdir

kasık ağrısı hamilelik belirtisimi hamilelikte adet sancısı olurmu hamileyken adet sancısı olurmu gebelikte akıntı hamilelik belirtisimidir Gebeliğin en önemli bulgusu adet gecikmesidir. Ancak her adet gecikmesi gebelik olması anlamına gelmez. Yaşam tarzındaki herhangi bir değişiklik, çeşitli rahatsızlıklar, diet, psikolojik durum değişiklikleri, stres gibi pek çok faktör adet gecikmesine...
  2. Adet sancısı çekiyorum ama hala adet olmadım

Adet sancısı çekiyorum ama hala adet olmadım

adet olmadım adet sancım var ama olamıyorum sancısı var ama olamıyorum sancısı çekip olamama sancım hamile olabilirmiyim Bugün itibariyle 33 gün geçti ve ben halen adet olmadım. Daha önce de 1 gün gecikti diye heveslenmiştim hamileyim diye ama sonra adet gördüm. Bu ay biraz daha farklı hissediyorum. En geç 32 günde adet olurum ve bugün 33. gün bitiyor. İdrar testi yaptım. Negatif çıktı. Ama...
  3. Regl Gecikmesi Öncesi Görülebilecek Gebelik Belirtileri Nelerdir ?

Regl Gecikmesi Öncesi Görülebilecek Gebelik Belirtileri Nelerdir ?

Bu konu; adet gecikmesi olmadan gebelik belirtileri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, her kadının en büyük hayallerinden birisi evlendikten sonra vakti geldiğinde bir bebek sahibi olmaktır. Kendilerini ebeveyn olmaya hazır hisseden çiftler kucaklarına evlatlarını almak için sabırsızlanırlar. Özellikle anne olmak isteyen bayanlar bu konuda daha hassas olurlar ve bir an evvel...
  4. Hamileliğin adet öncesi belirtilerini bilenler yazsınlar

Hamileliğin adet öncesi belirtilerini bilenler yazsınlar

Kızlar selamlar, ben hamileliğin adet öncesi belirtilerini araştırıyorum ama net bir bilgiye emin olun ulaşamadım. Baktım burası kadın sitesi ve herkes hamileliğinden bahsediyor. Dedim bilse bilse buradaki bayan arkadaşlarım bilirler. Kızlar ben 1 yıldır bebek bekliyorum. Bu ay hiç olmadığı kadar takibimi güzel yaptım. Yumurtlama günümü inanılmaz güzel tespit ettim. Gerçi hamile olma ihtimalim...
  5. adetten önce gebelik testi

adetten önce gebelik testi

Adetime 5 gün kala test yaptım ve ikinci çizgi silik çıktı sizce doğrumudur hamilemiyim yani şimdi adetime 3 gün kaldı çok sabırsızlanıyorum

Sayfayı Paylaş