gebe
  1. bur-ay

bur-ay Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    56
    Ödül Puanları:
    28

adet öncesi psikolojik olarak grip ,nezle olan varmı

Konu, 'Gebelik' kısmında bur-ay tarafından paylaşıldı.

selamlar ben iki sene boyunca her adet öncesi grip oluyorum adetime bir hafta kala başlıyor her ay gebelik hayali kurduğum için belki hamileyimdir diye ilaç alamıyorum ve çok ağır geçiyor sonunda da adetim oluyor zaten ondan sonra da gribim geciyor şu anda da çok fena hastayım beş gün kadar var adetime her halde psikolojik diye düşünüyorum.benim gibi olanlar varmı acaba

adet öncesi psikolojik olarak grip ,nezle olan varmı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. nezle grip boğaz ağrısına

nezle grip boğaz ağrısına

hamilelikte nezle grip gebelikte nezle grip hamilelikte tedavisi boğaz ağrısı Havalar nasıl olursa olsun nezle grip boğaz ağrısı derdine son..Çözüm elinizin altında.. Malzemeler: 1 avuç ıhlamur 1 tepeleme yemek kaşığı kuşburnu 1\4 adet elma(kabuğuyla) 1\4 adet portakal(kabuğuyla) 1\4 adet ayva(kabuğuyla) 1 büyük dilim limon 1 tutam zencefil 1 tutam yenibahar 1 çubuk...
  2. Adet öncesi midesi bulanan varmı?

Adet öncesi midesi bulanan varmı?

adet öncesi bulantı neden olur,adet öncesi mide bulantısı nedenleri,adet öncesi mide bulantısı sebepleri,adet incesi bulantı hakkında bilgiler Adet öncesi mide bulantısı, adet öncesi dönemde birçok kadında bazı belirtiler ortaya çıkabilmektedir. Bu belirtilerin başında mide bulantısı, kasık ağrısı ve baş ağrısı gelmektedir. Ortaya çıkan belirtilerin boyutu kadından kadına farklılık...
  3. Hamile olup adet olan varmı ?

Hamile olup adet olan varmı ?

Birçok kadının hamileliliğin ilk belirtisi adet kanamasının gecikmesidir. Ama adet olduğu halde kanaması gelen kadınlarda oluyor. Çevremizdeki birçok kadın adet düzensizliği yaşamaktadır. Genelde adet düzensizliği stres, mevsimsel değişiklikler, mekan değişikliklerinden olabilir. Gebe kalmış bir kadının adet kanamalarının da kesilmesi gerekiyor. Adet kanaması ; rahim iç duvarının, yumurtaların...
  4. Nezle ve grip arasındaki farklar

Nezle ve grip arasındaki farklar

Buna karar vermek, çocuk doktorları için bile zordur, çünkü gribin belirtileri çocuklarda biraz değişken olabilir. Yapılabilecek bir test var, ama kullanımını en aza indirecek şekilde, sonuçları almak bir hafta sürüyor. Bu nedenle gribin teşhisi, genelde grip virüsünün şehrinize varıp varmadığını bilmek kadar çocuğunuzdaki işaretleri ve belirtileri değerlendirerek yapılır. Aşağıdaki tablo,...
  5. Hamilelik döneminde adet olan varmı?

Hamilelik döneminde adet olan varmı?

Gebeyken adet görülmez ancak gebeyken kanama olabilir. Adet görmek yani menstruasyon hamile olmayan kadınlarda hormonal değişikliklere bağlı oluşan vajinal kanamadır. Her vajinal kanamaya adet görme denilmez. Hamileyken görülen vajinal kanamalar da adet değildir. Halk arasında “üstüne adet gördüğü” için hamileliğini geç fark ettiğini söyleyenlere şahit oluruz. Peki, bir kadının hamile olduğu...

Sayfayı Paylaş