gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Adet öncesi sarı akıntım var

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba şekerlerim, adetime daha 4 gün var benim, Yaklaşık 3 günden bu yana benden bir akıntı gelmeye başladı. Adet olacakmışım gibi de ağzı var ama bu sarı akındının adet öncesinden gelmesinden dolayı sinirlerim bozuldu tam olarak ne yapayım ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Forumumuzda vajinal akıntı çeşitleri ile ilgili konu bulunmaktadır.Ancak bu akıntı sizi rahatsız edici düzeydeyse bir jinekoloğa görünmeniz en doğrusu olacaktır.Geçmiş olsun...

Adet öncesi sarı akıntım var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelik Belirtileri tüyoları nelerdir

Gebelik Belirtileri tüyoları nelerdir

kasık ağrısı hamilelik belirtisimi hamilelikte adet sancısı olurmu hamileyken adet sancısı olurmu gebelikte akıntı hamilelik belirtisimidir Gebeliğin en önemli bulgusu adet gecikmesidir. Ancak her adet gecikmesi gebelik olması anlamına gelmez. Yaşam tarzındaki herhangi bir değişiklik, çeşitli rahatsızlıklar, diet, psikolojik durum değişiklikleri, stres gibi pek çok faktör adet gecikmesine...
  2. Adet yerine kahverengi akıntı ve Adet öncesi kahverengi akıntı

Adet yerine kahverengi akıntı ve Adet öncesi kahverengi akıntı

adet olmadan leke gelmesi,kahverengi akıntının nedenleri,kahverengi akıntı neden olur,adet öncesi kahverengi akıntı hakkında bilgiler Vajinal akıntı adet döneminin bir parçası kabul edilir. Hamilelikte oluşan rahatsızlıklardan biride bu akıntılardır. Çoğunlukla her hamilede birçok vajinal akıntılar ve kanamalar görülmektedir. Hamile olmayanlarda da bu gibi lekeler bir hastalık...
  3. Adet öncesi kahverengi akıntı neden olur?

Adet öncesi kahverengi akıntı neden olur?

adetten önce kahverengi lekelenme neden olur,adetten önce kahverengi lekelenme niye olur,adet öncesi kahverengi lekelenme,adet öncesi lekelenme sebepleri,adet öncesi kahverengi lekelenme hakkında bilgiler Vajinal akıntı adet döneminin bir parçası kabul edilir. Hamilelikte oluşan rahatsızlıklardan biride bu akıntılardır. Çoğunlukla her hamilede birçok vajinal akıntılar ve kanamalar...
  4. Sarı renkte vajinal akıntım var nedeni nedir?

Sarı renkte vajinal akıntım var nedeni nedir?

Hepimiz, vajinal akıntının bir kadının hayatı boyunca süren bir süreç olduğunu biliyoruz. Kadınların çoğu yaşamları boyunca bir noktada vajinal akıntı deneyimi yaşarlar. Bu çerçevede kadınlar arasında vajinal akıntının rengi, kokusu ve kıvamı her zaman merak konusu olmuştur. Gebelik ve yumurtlama gibi bir dizi faktör vajinal akıntıların olmasında rol oynayabilir. Uzmanlar kadınların% 96’ sının...
  5. Adet Öncesi Kahverengi Lekelenme Neden Olur

Adet Öncesi Kahverengi Lekelenme Neden Olur

Adet Öncesi Kahverengi Lekelenme Neden Olur- Adet olmak kavramı ergenlikte genç kızken başlayıp ta ki menopoz dönemine kadar devam eder. Bu aslında gelişim için önemli bir durumdur kadınlar için. Adet (regl) olmak vücudumuzun sağlıklı olduğunun da bir göstergesidir. 21-35 gün arası gerçekleşir adet döngüsü de. Bu durum ortalama 28 gün olarak kabul edilir. Adet dönemi öncesi size bazı...

Sayfayı Paylaş