gebe
  1. Pamuksekertanem

Pamuksekertanem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Adet öncesi sendrom mu yoksa hamile miyim?

Konu, 'Kadınca' kısmında Pamuksekertanem tarafından paylaşıldı.

Merhaba bu siteye yeni üye oldum neyse fazla uzatmadan hemen konuya giriyim. Bende 1 haftadir sol kasığımda hafif ağrı ve batmalar şişkinlik var bazen karnıma sancı giriyo gögüs uçlarım büyümüs ve hassasiyet var arada kaşıntı oluyo test yapmiyorum korkudan yine hüsrana ugrarim diye ama cokta merak ediyorum acaba hamile olabilir miyim?

Adet öncesi sendrom mu yoksa hamile miyim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adet Öncesi Sendromu İçin Öneriler

Adet Öncesi Sendromu İçin Öneriler

Genelde biz bayanlar adet öncesi gerginliği yaşarız.Çoğumuz sinirli,gergin ve duygusal oluruz hatta bazen en ufak şeye sinirlendiğimiz gibi yine en ufak şey bizleri ağlatabilir. Eğer sizde adet öncesi sendromlarını yaşıyorsanız uzmanların sizler için önermiş olduğu işinize yarayacak önerileri aktarıyorum. Kadınlarda adet öncesi başlayan ve ruhsal ya da fiziksel birtakım belirtilerle kendini...
  2. Adet öncesi sendromu

Adet öncesi sendromu

adet kanamasından önce, adet kanamasından önce değişiklikler, adet öncesi belirtiler, adet öncesi fiziksel değişiklikler, adet öncesi fizyolojik durum, adet öncesi gerilme, adet öncesi kadın, adet öncesi sendromu nedir, kadın, kadın sağlığı, kadında pms, kadınlar, kadınlar ve sağlık, Adet kanamasından hemen önce ortaya çıkan belirli fiziksel ve duygusal değişikliklerdir. Fiziksel...
  3. hamileyken adet olunur mu ?

hamileyken adet olunur mu ?

Kızlar ben hamileyken adet oldum heralde, daha doğrusu çocuk mu düşüyor hiç bişey anlamadım şimdi akşam ve doktorumu aradım cevap vermedi buraya yazmaya karar verdim hamileyken adet olunur mu teşekkürler lütfen acil ?
  4. adetim geçikti hamile miyim

adetim geçikti hamile miyim

10 gün önce erkek arkadaşımla korunmadan ilişki yaşadım. bugunlerde adet olmam gerekirdi , ama geçikti hamilelik riskim var mı,
  5. hamileyken adet olunur mu

hamileyken adet olunur mu

Merhaba ben 1 yıldır evliyim çocuk istiyoruz esimle çok doktorlara gittim catlatma inesi yaptim geçen ay çok sidetli ağrılarım oldu karnimda kasiklarim çok agriyodu midemde bulaniyodu test yaptim iki çizgi cikti silikti sonra dayanamayıp kan testi yaptim supheli cikti ama adet gördüm sonra acaba ustunemi gordum bilmiyorum suan adettime 11 gün var beni bilgilendirirseniz çok sevinirim.

Sayfayı Paylaş